Wisła Szczucin
Orzeł Dębno - Wisła Szczucin Zdjęcia

[Zobacz zdjęcia z meczu]
Wypowiedzi

Zapowiedź meczu

Zaległe spotkanie z Orłem.


Orzeł

Wisła

09.11.08 (niedziela),
godz. 11.00, Dębno
1:2 (0:1)

Pierwotnie mecz miał się odbyć 20.09.08 (sobota), jednak ze względu na fatalne warunki terenowe spotkanie zostało przełożony na 09.11.08 (niedziela).

Bramki:
0-1 Mateusz Łabuz 5
0-2 Grzegorz Tabor 54
1-2 Krzysztof Pałka 69

Sędziował: Horyszko z Krakowa
Żółte kartki: Piotrowski
Widzów: 50

Orzeł:

Wisła: Łukasz Bebel - Rafał Oleksy, Jarosław Będkowski, Piotr Lechowicz, Piotr Kuter - Adam Majka, Szczepan Kołton, Grzegorz Cholewa (86 Stanisław Łuszcz), Marcin Kapel - Grzegorz Tabor, Mateusz Łabuz (78 Bartosz Pochroń).
Trener: Jerzy Smaś.


Komentarz

Wisła pokonuje w Dębnie tamtejszy Orzeł 1:2! Jest to pierwsze zwycięstwo Wisły na wyjeździe w tym sezonie (nie licząc 3 pkt w Uściu Gorlickim, zdobytych przy "zielonym stoliku"). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Mateusz Łabuz i Grzegorz Tabor. Tym samym Wisła ostatecznie zakończyła rundę jesienną na 10 miejscu w tabeli.

Relacja on-line z tego spotkania:

Pogoda w Dębnie idealana. Świeci słońce, niebo prawie bez chmur.
Widzów jak na razie około 50.

1 min - Rozpoczął się mecz!

2 min - Pierwszy atak Wisły! Mocne uderzenie Grzegorza Cholewy zza pola karnego, ale w środek bramki, gdzie na posterunku jest bramkarz miejscowych.

5 min - Wisła strzela na 0:1!!!
Podanie Adama Majki do nie pilnowanego w polu karnym Mateusza Łabuza, który w sytuacji sam na sam kieruje piłkę do bramki Orła!
Orzeł - Wisła 0:1.


6 min - Chwilę później mogło być już 0:2 dla Wisły! Piotr Lechowicz znalazł się "oko w oko" z golkiperem gospodarzy, ale strzelił prosto w niego!

9 min - Pierwsza akcja ofensywna Orła i od razu bardzo groźna! Dośrodkowanie z boku boiska w pole karne, gdzie napastnik miejscowych dochodzi do strzału z głowy, a futbolówka trafia w poprzeczkę bramki Łukasza Bebla!

12 min - Kolejna szalenie groźna akcja gospodarzy! Długie, górne podanie w pole karne Wisły, gdzie zawodnik Orła przejmuję piłkę i z około 7 metrów decyduje się na strzał, który instynktownie wybrania Bebel - wybijając futbolówkę za linie końcową.

19 min - Piłkarz Orła z blisko 30 metrów huknął jak z armaty! Jednak te uderzenie efektownie wybrania "Dida", wybijając futbolówkę na rzut rożny.

24 min - I kolejna akcja miejscowych, którzy w tym okresie gry przejęli inicjatywę na boisku. Jednak znów na posterunku jest Łukasz Bebel, który tym razem łapie strzał z około 14 metrów.

25 min - Wreszcie akcja Wisełki! Uderzenie tuż zza pola karnego Piotra Lechowicza ląduje nad poprzeczką bramki gospodarzy.

Na razie okres wyrównanej gry, bez akcji podbramkowych. Gra toczy się na środku boiska...

44 min - Nadal nic się nie dzieje ciekawego na boisku w Dębnie. Orzeł ma przewagę, ale nie potrafi zaskoczyć dobrze grającą w tym meczu defensywę Wisły. Przypomnijmy, że wynik utrzymuję się 0:1 dla Wisły.

45 min - Rzut wolny z 25 metrów dla Wisły. W pole karne piłkę dośrodkowuje Grzegorz Cholewa, a tam do strzału z głowy dochodzi Jarosław Będkowski, ale to uderzenie blokuje... Adam Majka.

45+1 min - Koniec pierwszej połowy. Sędzia spotkania zaprasza obydwa zespoły do szatni.

Trwa przerwa...
Po pierwszej części gry: Orzeł - Wisła 0:1.


46 min - Rozpoczęła się druga połowa meczu!

47 min - Od razu akcja Wisły! Wywalczyliśmy rzut wolny z około 23 metrów, który wykonuje Mateusz Łabuz, jednak jego strzał ląduje wysoko nad poprzeczką bramki.

48 min - Kolejna akcja Wisły! Tym razem na bramkę Orła uderza z narożnika pola karnego Marcin Kapel, a bramkarz gospodarzy wybija piłkę na róg!

49 min - Po tym strzale Kapla mamy rzut rożny, po którym do strzału z główki dochodzi Rafał Oleksy, ale golkiper miejscowych najpierw piąstkuje, a następnie łapie te uderzenie.

53 min - Tym razem rożny dla Orła, po którym zawodnik gospodarzy dochodzi do strzału z głowy, ale piłkę z linii bramkowej wybija Adam Majka! Było gorąco!

54 min - GGGGGOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLL!!!
Wisła podwyższa na 0:2!
Błąd obrony Orła. Piłkę spod nóg jednego z obrońców miejscowych przejmuje Grzegorz Tabor i wychodzi na sam na sam z bramkarzem! Mocnym strzałem z 13 metrów pod poprzeczkę nie daje szans golkiperowi Orła!
Orzeł - Wisła 0:2!

63 min - Znów gra toczy się na środku boiska. Wisła pilnuje korzystnego wyniku, a Orzeł próbuje zagrozić bramce gości - na razie bez rezultatów.

66 min - Orzeł ma rzut wolny z 18 metrów. Jednak strzał zatrzymuje się na 6-osobowym murze Wisły, a następnie dobitka również zostaje zablokowana przez zawodników Wisły!

69 min - Orzeł strzela bramkę kontaktową!
Zawodnik gospodarzy z lewej strony wbiega z piłką wzdłuż "szesnastki", a następnie oddaje strzał, który obok słupka trafia do siatki Wisły!
Orzeł - Wisła 1:2.


73 min - Akcja gospodarzy. Podanie w "uliczkę" po ziemi w pole karne Wisły, na szczęście Bebel zachowuje się bardzo przytomnie - wychodzi z bramki i przechwytuje piłkę.

75 min - Kolejna sytuacja dla Orła, który wyraźnie dąży do remisu! Tym razem strzał z dystansu przelatuje obok słupka bramki Wisły.

78 min - Zmiana w ekipie Wisły. Za strzelca pierwszej bramki - Mateusza Łabuza wchodzi Bartosz Pochroń.

84 min - Wrzutka z głębi pola w pole karne Wisły, gdzie zawodnik Orła z główki strzela nad poprzeczką bramki.

86 min - Kolejna zmiana w Wiśle - za Grzegorza Cholewe wchodzi Stanisław Łuszcz.

90 min - Sędzia dolicza dwie minuty... Czy Wiśle uda się utrzymać wygraną?!

Koniec spotkania!
Wisła wygrywa w Dębnie 1:2! Brawo Wisła!


Video

0-1 Mateusz Łabuz 5
9 min - Poprzeczka Orła
12 min - Strzał instynktownie broni Łukasz Bebel


Copyright © 1998-2018 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 2260389 (od 21.07.06); 0,016 s., IE, FF, O, G, S.