Wisła Szczucin
Wolania Wola Rzędzińska - Wisła Szczucin Zdjęcia

[Zobacz zdjęcia z meczu]
Wypowiedzi

Zapowiedź meczu

To będzie prawdziwy sprawdzian dla Wisły...


Wolania

Wisła

31.08.08 (niedziela),
godz. 16.00, Wola Rzędzińska
7:1 (5:1)

Bramki:
1-0 Dominik Kaim 8
2-0 Marcin Gąsior 15
3-0 Marcin Gąsior 27
3-1 Grzegorz Tabor 35
4-1 Grzegorz Jasiak 37
5-1 Waldemar Chudzikiewicz 39
6-1 Marcin Gąsior 68
7-1 Marcin Gąsior 81

Sędziował: Mateusz Gurgul z Żabna
Żółte kartki: Kaim - Kołton, Będkowski
Widzów: 200

Wolania: Marcin Budzyński - Dominik Kaim, Tomasz Juszczyk, Waldemar Chudzikiewicz, Jakub Tadel - Łukasz Drąg, Mirosław Kozioł (80 Wojciech Roik), Piotr Brożek, Dawid Czarnik - Grzegorz Jasiak, Marcin Gąsior

Wisła: Paweł Rysak - Piotr Kuter, Jarosław Będkowski, Marcin Kłagisz (70 Mateusz Garbacz), Rafał Oleksy - Adam Majka, Szczepan Kołton, Piotr Lechowicz, Stanisław Łuszcz - Grzegorz Tabor, Mateusz Łabuz (58 Jacek Łachut).
Trener: Jerzy Smaś.


Komentarz

W Woli Rzędzińskiej padło aż 8 goli - niestety - niemal wszystkie wylądowały w bramce Wisły. Jest to pierwsza porażka naszej Wisłeki w tym sezonie i od razu taka sromotna. Wygląda na to, że Wolania staje się murowanym kandydatem do zwycięstwa w lidze. Po tej wygranej zostaje liderem rozgrywek. Jedno, honorowe trafienie dla naszego zespołu uzyskał Grzegorz Tabor.

"Minuta po minucie" w relacji on-line:

W Woli Rzędzińskiej podoga dopisała. Widzów około 200.
Mecz jeszcze się nie zaczął...

Mecz się rozpoczął!

Skład Wisły:
Paweł Rysak - Piotr Kuter, Jarosław Będkowski, Marcin Kłagisz, Rafał Oleksy - Adam Majka, Szczepan Kołton, Piotr Lechowicz, Stanisław Łuszcz - Grzegorz Tabor, Mateusz Łabuz.

Trener Jerzy Smaś ma jeszcze do dyspozycji na ławce rezerowych: Daniela Liguza, Mateusza Garbacza oraz Jacka Łachuta.

8 min - Niestety świetnie mecz rozpoczęli gospodarze... Już w 8 min strzelają gola - dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne, a tam Dominik Kaim dochodzi do strzału i z bliskiej odległości ładuje piłkę do siatki.
Wolania - Wisła 1:0.


11 min - Wolania nie zwalnia tempa. Mocny strzał z woleja z ostrego kąta ląduje nad poprzeczką Wisły.

12 min - Kolejna groźna akcja gospodarzy! Tym razem zawodnik miejscowych wpada z piłką w pole karne, strzela w "długi róg" na nasze szczęście obok słupka...

15 min - Kolejna bramka dla Wolanii! Zapowiada się bardzo nieciekawie... Marcin Gąsior z lewej strony z ostrego kąta lobuje bramkarza Wisły i podwyższa wynik.
Wolania - Wisła 2:0.


17 min - Wreszcie odpowiedziała Wisła! Lechowicz podaje prostopadle do Łabuza, który tym samym wychodzi na czystą pozycje, jednak w sytuacji sam na sam bramkarzowi Wolanii udaje się wyjść z tego obronną ręką.
Szkoda...

24 min - Ładna akcja Wolanii kończy się strzałem z około 16 metrów, ale na posterunku jest Rysak, który łapie piłkę.

25 min - Złe wznowienie gry przez naszych obrońców - piłkę przechwytuje zawodnik Wolanii, ale w sytuacji sam na sam lepszy okazuje się Rysak.

27 min - 3:0... Obrońcy za krótko wybijają piłkę z pola karnego, który przychwytuje Gąsior i z około 7 metrów strzela trzecią bramkę dla Wolanii... Masakra...
Wolania - Wisła 3:0.


33 min - Uderzenie zza pola karnego Szczepana Kołtona z problemami wybrania bramkarz gospodarzy.

34 min - Rzut wolny dla Wisły. Mocno strzela Piotr Lechowicz, bramkarz "wypluwa" piłkę przed siebie, do dobitki dochodzi Adam Majka - niestety nie trafia w bramkę.

34 min - Krótko rozegrany rzut rożny Wisły po którym Stanisław Łuszcz dochodzi do strzału z narożnika pola karnego - trafia w poprzeczkę!

35 min - GGGGGOOOOOLLLLLLL dla Wisły!
Grzegorz Tabor decyduje się na rajd z piłką od 35 metra, wpada w pola karne i strzela do bramki!
Wolania - Wisła 3:1.


37 min - Niestety szybko odpowiadają na to gospodarze... Grzegorz Jasiak strzela z narożnika pola karnego w długi róg bramki - piłka jeszcze odbija się od słupka i wpada do siatki.
Wolania - Wisła 4:1.


39 min - Strzał życia zawodnika Wolanii - Waldemara Chudzikiewicza. Z rzutu wolnego z około 30 metrów posyła piłkę prosto w okienko bramki Pawła Rysaka.
Wolania - Wisła 5:1.


43 min - Groźny strzał z dalszej odległości Wolanii, jednak obok bramki.

45 min - Wrzutka w pole karne Wisły, a tam z przewrotki uderza jeden z zawodników Wolanii, jednak jest to strzał niecelny.

Koniec pierwszej połowy.
Wolania - Wisła 5:1. Prawdziwy festiwal bramkowy.
Trwa przerwa...

Rozpoczęła się druga połowa...


48 min - Dośrodkowanie z prawej strony w na piąty metr pola karnego Wisły, a tam napastnik Wolanii dochodzi do strzały nogą, po którym piłka trafia w słupek bramki Rysaka.

53 min - Stanisław Łuszcz uderza z woleja z narożnika pola karnego w "długi róg", lecz piłka przelatuje obok słupka...

57 min - Tym razem strzał Wolanii ląduje nad poprzeczką bramki Wisły.

58 min - Zmiana w ekipie Wisły. Za Mateusza Łabuza wchodzi Jacek Łachut.

60 min - Kolejne uderzenie z dystansu zawodników Wolanii. Tym razem futbolówka przelatuje nad "okienkiem" bramki Wisły.

62 min - I kolejne uderzenia Wolanii - płaski strzał łapie Paweł Rysak.

63 min - Bramkarz Wolanii za słabo wybija piłkę, którą przejmuje Piotr Lechowicz i próbuje lobować golkipera gospodarzy, który wybiegł daleko od bramki. Jednak strzał-lob Lechowicza zdołają wybić obrońcy Wolanii.

66 min - Po raz kolejny zza pola karnego na bramkę Wisły uderzają gospodarze, tym razem piłka przelatuje obok "świątyni" Rysaka.

68 min - Wolania strzela na 6:1. Dośrodkowanie w pole karne Wisły, gdzie strzałem z nogi z powietrza Marcin Gąsior kieruje piłkę do siatki przyjezdnych.
Wolania - Wisła 6:1.


70 min - Mateusz Garbacz zmienia Marcina Kłagisza.

79 min - Dośrodkowanie Wolanii na "dłuższy słupek", a tam akcje zamyka jeden z zawodników miejscowych - strzela z główki - Rysak mija się z piłką, ale Jarosław Będkowski wybija tuż z przed linii bramkowej.

81 min - Wolania podwyższa na 7:1. Prawdziwy pogrom... Długie podanie z swojej połowy, obrońcom "urywa się" Marcin Gąsior i wychodzi na sam na sam z bramkarzem Wisły. Strzela płasko obok golkipera gości.
Wolania - Wisła 7:1.


89 min - Strzał w polu karnym jednego zawodnika Wolanii zostaje w porę zablokowany przez naszych defensorów.

Koniec meczu. Wolania gromi Wisłę.
Wolania - Wisła 7:1.


Video

1-0 Dominik Kaim 8
2-0 Marcin Gąsior 15
3-1 Grzegorz Tabor 35
5-1 Waldemar Chudzikiewicz 39
Strzał w poprzeczkę Stanisława Łuszcza


Copyright © 1998-2018 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 2337988 (od 21.07.06); 0,031 s., IE, FF, O, G, S.