Widzów: 150

Watra: Lukasz Ged3ek - Maciej Siuta, Marcin Król, Pawe3 Lojek, Stanis3aw Strama - Arkadiusz Dudek, Janusz Zygmuntowicz, Andziej Rabianski, Andrzej Gogola - Wojciech Zagata, Lukasz Remiasz (85 Robert Dziubasik).

Wis3a: Daniel Liguz - Rafa3 Oleksy, Jaros3aw Bedkowski, Marcin K3agisz, Piotr Kuter - Adam Majka, Szczepan Ko3ton, Piotr Lechowicz, Mateusz Labuz (56 Stanis3aw Luszcz) - Grzegorz Tabor, Tomasz Zielinski.
Trener: Jerzy Smao.

Po sk3adnej akcji, gdy pi3ka wedrowa3a od A. Rabianskiego do Lojka, Król strza3em z 7 metrów nie da3 szans na skuteczn1 obrone Liguzowi. W 13 min Zagata po podaniu z rogu g3ówkowa3 nieznacznie obok s3upka. Dwie minuty póYniej goocie trafili w s3upek bia3czanskiej bramki, a by3o to po strzale i rykoszecie. W 22 min ostro z 25 metrów strzela3 Król, bramkarz sparowa3 pi3ke na róg. Niemal identyczn1 sytuacje mieli goocie, ale tym razem Ged3ek zachowa3 czujnooa i pi3ka po jego interwencji te? wysz3a poza boisko. W 35 min goocie Yle rozegrali rzut wolny, a dwie minuty póYniej Ko3ton nie wykorzysta3 rzutu karnego za faul Dudka. Jeszcze w 45 min A. Rabianski próbowa3 zaskoczya bramkarza Wis3y uderzeniem z 30 metrów, ale bez powodzenia

W 55 min obrona Watry pope3ni3a b31d, trac1c pi3ke w orodku pola. Nast1pi3 przechwyt, futbolówka trafi3a do Majki, a ten z 16 metrów przymierzy3 pod poprzeczke. Wkrótce bia3czanie pope3nili ten sam grzech i stracili bramke ze strza3u Zielinskiego. Próbowa3 interweniowaa Ged3ek, ale pi3ka po jego rekach wpad3a do siatki. Watra oczywiocie rzuci3a sie do odrabiania straty, ale tylko uderzenie pi3ki g3ow1 przez Remiasza mog3o przynieoa powodzenie. Futbolówka nieznacznie przesz3a obok s3upka. Upór gospodarzy przyniós3 jednak zmiane wyniku, gdy Lojek po indywidualnej akcji pote?nie uderzy3 z 25 metrów. Pi3ka wyl1dowa3a w górnym rogu bramki gooci. (ZK)

Relacja z Dziennika Polskiego.

W pierwszej po3owie nie wykorzystujemy rzutu karnego - strza3 Szczepana Ko3tona broni bramkarz Watry. W innej akcji jeszcze Tomasz Zielinski trafia w s3upek. Mimo tego, to gospodarze schodz1 na przerwe z jedno bramkowym prowadzeniem. W drugiej czeoci meczu doprowadzamy do remisu za spraw1 Adama Majki (podanie Zielinskiego), a póYniej wychodzimy na prowadzenie 1:2. Jednak jest to "szczeocie w nieszczeociu", bo autor drugiego gola - Zielinski - przy strzale doznaje kontuzji, a na 3awce rezerwowych nie ma ju? zmienników! W rezultacie Wis3a konczy mecz praktycznie "w dziesi1tke" (Zielinski jest ju? tylko w stanie truchtaa) i gospodarze wykorzystuj1 szanse. W 83 min pieknym strza3em "w okienko" zza pola karnego doprowadzaj1 do remisu.

Copyright © 1998-2014 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 1860879 (od 21.07.06); 0,031 s., IE, FF, O, G, S.