Wisła Szczucin
Watra Białka Tatrzańska - Wisła Szczucin Zdjęcia

Wypowiedzi

Zapowiedź meczu

To najdłuższy wyjazd w tym sezonie - aż 180 km, miejmy nadzieje że wreszcie po zwycięstwo.


Watra

Wisła

21.10.07 (niedziela),
godz. 14.30, Białka Tatrzańska
1:0 (0:0)

Bramki:
1-0 Łukasz Remiasz 66

Sędziował: Damian Szarek z Wadowic
Żółte kartki: Oleksy, Kapel
Widzów: 100

Watra: Rafał Bury - Paweł Rabiański (46 Krzysztof Kubicz), Stanisław Strama, Arkadiusz Dudek, Maciej Kubicki - Rafał Kuchta, Jan Gałdyn, Wojciech Zagata, Piotr Dziubasik (75 Maciej Siuta) - Arkadiusz Plewa, Łukasz Remiasz.

Wisła: Łukasz Bebel - Rafał Oleksy (85 Tomasz Tabor), Przemysław Foder, Krystian Knaga, Grzegorz Tabor - Szczepan Kołton (65 Bartosz Pochroń), Jarosław Będkowski, Tomasz Kowal, Tomasz Zieliński - Adam Majka (80 Piotr Kuter), Marcin Kapel.
Trener: Jerzy Smaś.


Komentarz

Watra po serii porażek wreszcie wygrała. Niekorzystna seria spowodowała, że na to ważne spotkanie gospodarze wyszli mocno spięci. W efekcie w 10 min goście wyprowadzili groźną kontrę, ale w jej finalnym stadium Knaga uderzył piłkę głową tuż koło słupka. Miejscowi opanowali emocje i przeszli do ofensywy. Próbowali pokonać bramkarza gości strzałami z dystansu. Uderzenia, czy to Plewy, czy Zagaty były jednak na tyle lekkie, że nie zaskoczyły Bebla.

Druga część meczu zaczęła się od zdecydowanych ataków Watry. Po rajdzie prawą stroną Kuchta wrzucił piłkę w pole karne, a minimalnie do podanie spóźnił się Remiasz. W następnej sytuacji Gałdyn strzelał z ok. 18 metrów, bramkarz Wisły sparował te uderzenie na róg. Goście odgryźli się tylko mocno niecelnym strzałem z rzutu wolnego. Watra praktycznie nie schodziła z połowy rywali. W 66 min Kuchta przedarł się z piłką tym razem lewym skrzydłem i dośrodkował w pole bramkowe. Golkiper ze Szczucina odbił futbolówkę, ale wprost na nogę Remiasza, który w tej sytuacji nie miał problemu z umieszczeniem jej w siatce. Jeszcze w 81 min Kubicz ostemplował słupek i na tym skończyły się emocje w tym meczu. Watra wygrała w rozmiarach najskromniejszych z możliwych, ale zainkasowała komplet punktów tak bardzo jej potrzebnych. (ZK)

Relacja z Dziennika Polskiego.


Copyright © 1998-2018 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 2260423 (od 21.07.06); 0,016 s., IE, FF, O, G, S.