—ó3te kartki: Dorula - Sz. Ko3ton, Zielinski
Czerwona kartka: Piotr Kudryk (niesportowe zachowanie po zakonczeniu spotkania)
Widzów: 400

Barciczanka: Olchawa - Piotr Kudryk, Jacek Tomczak, Arkadiusz Klimczak, Jerzy Skrzypiec - Lukasz Fa3owski (75 Dawid Tokarczyk), Wac3aw Marczyk, Andrzej Dorula, Rafa3 Kurdyk (75 Micha3 Janik) - Tomasz Gruszczynski, Marcin Marczyk (60 Dawid Leoniak).

Wis3a: Lukasz Giera - Przemys3aw Pochron (75 Jakub Warzecha), Krystian Knaga, Tomasz Tabor, Przemys3aw Foder - Grzegorz Tabor, Szczepan Ko3ton, Tomasz Zielinski, Lukasz Sieczkowski - Adam Majka, Jacek Bedkowski.
Trener: Jerzy Smao.

Po flastarcie na inaururacje beniaminek z Barcic zadziwi3 skutecznooci1. Bohaterem dnia by3a R. Kudryk, autor klasycznego hattricka. Ju? w 10 min ten maj1cy za sob1 wystepy (i gole) w trzecioligowej Sandecji, doowiadoczony zawodnik otrzyma3 podanie od Klimczaka i strza3em z 5 m po ziemi pokona3 bramkarza gooci. Po up3ywie dalszych dwudziestu minut przeprowadzi3 solow1 akcje, w trakcie której min13 dwóch obronców Wis3y, by uderzeniem z 12 m podwy?szya rezultat. Wkrótce wykorzysta3 kardynalny b31d obronców przyjezdnych, kopnieciem pi3ki z 10 m znajduj1c sposób na bezradnego w tym momencie Giere. Goocie w tym okresie gry niczym specjalnym nie zachwycili.

Tylko raz, tu? przed przerw1, Zielinski z rzutu wolnego móg3 pokonaa Olchawe, ale ten obroni3 jego uderzenie. Po zmianie stron przewaga nadal nale?a3a do gospodarzy. Kwadrans przed koncem meczu Leoniak po zagraniu P. Kudryka ustali3 wynik. (DW)

Relacja z Dziennika Polskiego.

Barciczanka po pierwszej, nieudanej kolejce bardzo chcia3a sie zrehabilitowaa i uda3o jej sie to. Ju? w 10 minucie, po podaniu Klimczaka, gola zdoby3 R. Kudryk. Ten sam zawodnik podwy?szy3 wynik w 32 minucie, tym razem po indywidualnej akcji. Napastnik Barciczanki kilku minut póYniej znów wpisa3 sie na liste strzelców, wykorzysta3 b31d obronców gooci i by3o 3:0.

W drugiej po3owie goocie grali lepiej, ale bramkarz Barciczanki nadal pozostawia3 niepokonany. W 65 minucie doorodkowanie P. Kudryka wykorzysta3 Leoniak i gospodarze mieli ju? czterobramkow1 przewage. W 80 minucie na strza3 z 30 metrów zdecydowa3 sie Dorula, lecz tym razem Giera mia3 szczeocie i gola nie by3o. (Andrzej Matusik)