Sędziowali: Mirosław Łuszcz i Grzegorz Burzec (Żabno)
Widzów: 50

Wisła: Grzegorz Irla (46 Mateusz Jaworek) - Filip Gądek, Bartłomiej Chrabąszcz, Dariusz Wrona, Adrian Radłowski (46 Mateusz Chrabąszcz) - Kacper Frąc, Antoni Bociek (46 Nikodem Baran), Marceli Krawczyk, Jakub Balicki (46 Krystian Bator), Mateusz Bednarz (46 Grzegorz Chrabąszcz) - Maciej Wójcik (46 Federico Di Bella).
Trener: Artur Koza.

Stosowano zmiany powrotne.

Piąty i zarazem ostatni nasz sparing. W Radgoszczy wygrywamy 4:0 z przedstawicielem żabieńskiej klasy B. Teraz już tylko mecze o punkty. Za tydzień na inauguracje ligowego sezonu 2022/23 zmierzymy się z Polanem Żabno. Spotkanie rozegramy u siebie, w niedziele o godzinie 17.00.

Cykl meczów testowych zamykamy pozytywnym aspektem, bo wysoką i zasłużoną wygraną z Spartakusem Radgoszcz. Cieszy również szeroka kadra, a przecież było jeszcze paru nieobecnych.

Wisła już do przerwy schodziła z trzybramkową przewagą. W drugiej połowie wynik na 4:0 ustalił Filip Gądek, którego gol był ozdobą tego spotkania. Z dobrych 30 metrów przymierzył w samo okienko bramki.

Do Wisły już oficjalnie dołączyli dwaj defensywni zawodnicy z Avy Grądy - 23-letni Dariusz Wrona oraz 39-letni Paweł Pąk. Wszystko również wskazuje na to, że do Wisły wróci też 18-letni Mateusz Bednarz, który ostatnio występował w drużynie rezerw Unii Tarnów. (MS)