Wis3a: 1-Jakub Klara - 6-Daniel Korbao, 3-Jakub Kaczkowski, 11-Kordian Adamczyk, 9-Bart3omiej Chrab1szcz - 7-Patryk Wolinski, 20-Antoni Bociek, 5-Kacper Jarosz, 15-Mateusz Kupiec - 10-Jakub Balicki, 8-Mateusz Bednarz.

Polan: 12-Kacper Jedynak - 15-Kacper Magiera, 20-Jakub Markocinski, 8-Mi3osz Wróbel, 7-Daniel Gubernat, 10-Krzysztof Górka, 9-Tomasz Micek, 6-Przemys3aw Lasak, 17-Konrad Trytko, 2-Jacob Czwórnóg, 11-Nikodem Marchwiany.
---
4-Piotr Noga.
Trener: Daniel Krzaczek.

Trampkarze ju? zapomnieli o przegranej 4:0 sprzed tygodnia z Stra?akiem Karsy i ponownie wrócili na ocie?ke wysokich zwyciestw. Dzisiaj nie dali szans Polanowi —abno, który jeszcze w poprzednim sezonie wystepowa3 o ligowy szczebel wy?ej.

Ostre strzelanie rozpocz13 najskuteczniejszy strzelec trampkarzy - Mateusz Bednarz, który wykonczy3 doorodkowanie z prawej strony Kacpra Jarosza. PóYniej w ci1gu trzech minut Wis3a strzeli3a nastepne trzy gole. Najpierw bramkarza Polanu zaskoczy3 p3askim uderzeniem w d3ugi róg bramki z naro?nika pola karnego Mateusz Kupiec. PóYniej indywidualn1 akcj1 popisa3 sie Patryk Wolinski, który okiwa3 dwóch obronców gooci i skierowa3 pi3ke obok golkipera. Kolejne trafienie nale?a3o do Bart3omieja Chrab1szcza, który przytomnie "zamkn13" doorodkowanie na d3u?szy s3upek. Wynik do przerwy na 5:0 ustali3 Pawe3 Lachut, który wykorzysta3 wrzutke z rzutu ro?nego.

W drugiej po3owie m3odzi Wiolacy sfolgowali zapedy strzeleckie, bo do3o?yli ju? tylko dwa gole. Oba przypisa3 sobie nasz orodkowy obronca - Jakub Kaczkowski, który najpierw bezpoorednio z rzutu wolnego wrzuci3 pi3ke za ko3nierz Kacprowi Jedynakowi, a póYniej skutecznie wykorzysta3 rzut karny. Trampkarze Polanu zdo3ali uzyskaa honorowe trafienie, kiedy strza3em od s3upka pi3ke do bramki skierowa3 Nikodem Marchwiany.

Naszych trampkarzy ju? we wtorek czeka kolejne ligowe spotkanie. Na wyjeYdzie zmierz1 sie z ekip1 LZS Olesna. (MS)

Copyright © 1998-2014 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 1862555 (od 21.07.06); 0,031 s., IE, FF, O, G, S.