1-1 Sebastian Bednarz 18 - gol samobójczy

Wietrzychowice: 1-Emil Kuczak - 2-Łukasz Bratko, 4-Bartłomiej Wilkosz, 6-Matuesz Wrona (62 18-Paweł Lechowicz), 7-Paweł Janik, 8-Jakub Nowak, 9-Grzegorz Lechowicz, 10-Damian Grajdura, 14-Artur Wróbel, 16-Kamil Wrona, 17-Adrian Gwóźdź.
Trener: Paweł Janik.

Wisła: 12-Szymon Szydło - 18-Marek Trójniak, 4-Kamil Dynak (60 91-Stanisław Dernoga), 6-Kamil Furgał, 22-Radosław Łachut - 13-Łukasz Łabuz (65 14-Tomasz Mątwicki), 10-Szczepan Kołton, 11-Sebastian Bednarz (78 16-Maksymilian Żuchowicz), 8-Jakub Młodziński - 7-Jakub Nytko, 9-Przemysław Krupa.
Trener: Jarosław Będkowski.

Wisła zgodnie z planem kończy wyjazd do Wietrzychowic. Nie ukrywajmy - nasz dzisiejszy przeciwnik to drużyna "wesołych drwali" i inny wynik niż nasze zwycięstwo nie wchodziło w rachubę. Tak też się stało, bo Wiślacy skopiowali wynik sprzed tygodnia, gdzie znów na wyjeździe zaaplikowali rywalowi pięć goli, tracąc przy tym tylko jednego.

Jednak z całym uznaniem dla drużyny LKS Wietrzychowice, która w pierwszej połowie stawiała nie mały opór. Dla nich każdy punkt jest na wagę złota. Jednak patrząc na ich położenie, to trudno będzie im uciec spod młota "spadek".

Dzisiaj po kwadransie gry wynik otworzyła Wisła, gdy pierwszą w tym sezonie bramkę zdobył Przemysław Krupa. Jednak przewaga nie trwała długo, co prawda gola strzelił Wiślak, ale do swojej bramki.

Wisła dopiero pod koniec tej połowy zdołała znów wyjść na prowadzenie. I to w jaki sposób! Gola z połowy boiska strzelił Szczepan Kołton, który wykonywał rzut wolny i zauważył wysuniętego na 11 metrze bramkarza gospodarzy. Jego uderzenie idealnie wpadło pod poprzeczkę, nad zdezorientowanym golkiperem Wietrzychowic i Wisła na przerwę mogła schodzić z przewagą jednego gola.

Po przerwie dopięliśmy już swego. Dobrą zmianę dał nasz junior - 18-letni Tomasz Mątwicki, który w 65 min pojawił się na boisku, a sześć minut później ulokował piłkę w siatce. Kropkę nad "i" dali dwaj Jakubowie. Najpierw na 1:4 podwyższył Kuba Młodziński, a wynik ustalił Kuba Nytko.

P.S.: Telegraficzna relacja kadrowa Wisły. Kontuzjowani: Tomasz Zieliński, Jakub Szymański, Filip Gądek, Konrad Wołoszyn, Stanisław Dernoga (powrót z zagranicy, w tym meczu wznowienie gry) czy Adam Gmyr (choroba). Opuścili: Kamil Żuchowicz (do Wisłoki Dębica), Dawid Dynak (wyjazd), Mateusz Łabuz (wyjazd). Przybyli: Łukasz Łabuz (z wypożyczenia z LZS Mędrzechowa), Radosław Łachut (z Kłos Słupiec), Jakub Nytko (powrót z zagranicy). (MS)