Sedziowa3: Maksymilian Wróblewski (Brzesko)
—ó3te kartki: Trójniak, —uchowicz, Wo3oszyn - —aba, Pacura, dwie Owierczek
Czerwona kartka: Owierczek (Omigno, 90+1 min - druga ?ó3ta)

Wis3a: 12-Szymon Szyd3o - 18-Marek Trójniak, 4-Kamil Dynak, 6-Kamil Furga3 (65 2-Rados3aw Furga3), 8-Jakub M3odzinski - 94-Dawid Dynak (65 13-Krystian Bator), 14-Filip G1dek, 10-Szczepan Ko3ton, 11-Mateusz Labuz - 7-Konrad Wo3oszyn (70 91-Adam Gmyr), 9-Kamil —uchowicz (65 22-Sebastian Bednarz).
Trener: Jaros3aw Bedkowski.

Omigno: 1-Dariusz Kornaus - 18-Rados3aw Sajdak (70 2-Zenon Kilian), 15-Lukasz Domaga3a, 3-Hubert Szponder, 4-Szymon Marciniec - 14-Dawid —aba, 9-Sebastian Owierczek, 13-Krystian Kozio3, 8-Dawid Szatko - 10-Adrian Wajs, 11-Dawid Pacura.
Trener: Rafa3 Mikoo.

Wiolacy nie dali szans dru?ynie ze Omigna i odnieoli pewne zwyciestwo na swoim terenie. Ju? po pierwszej po3owie widnia3 wynik 4:1 i praktycznie by3o ju? pozamiatane. Do konca rundy jesiennej pozosta3y ju? tylko trzy kolejki. Za tydzien - w tym najbli?szym meczu - na pewno tak 3atwo nie bedzie, jak to by3o dzisiaj. Poniewa? zagramy na wyjeYdzie z GKS Gromnikiem, który traci do nas tylko cztery punkty w ligowej tabeli.

KS US Omigno w poprzednim sezonie zaje3o ósme miejsce w okregówce. W obecnych rozgrywkach od pocz1tku tu3aj1 sie w dolnych rejonach tabeli, gdzie po 11 kolejkach zanotowali tylko piea punktów, a od siedmiu meczów z rzedu s1 bez zwyciestwa. Trenerem dru?yny ze Omigna jest Rafa3 Mikoo, który runde wiosenn1 sezonu 2003/04 spedzi3 w szczucinskiej Wiole.

Dzisiaj nie min13 kwadrans, a Wis3a prowadzi3a ju? 1:0. Wtedy, to Dawid Dynak prostopadle poda3 do Kamila —uchowicza, który z prawej strony zagra3 wzd3u? bramki na 5 metr, gdzie ca31 akcje wykonczy3 Konrad Wo3oszyn.

Jednak goocie, którzy od pocz1tku nie bali sie graa pi3k1, szybko wyrównali. Wykorzystali b31d naszych zawodników - Dawid —aba przej13 pi3ke i uderzy3 z dystansu. Ma3o tego, KS US Omigno piea minut póYniej ponownie trafi3o do naszej bramki, ale na nasze szczeocie z pozycji spalonej.

Po tym wszystkim naszym zapali3a sie czerwona lampka, dlatego ponownie przejeliomy inicjatywe i to jak! W ci1gu szeociu minut strzeliliomy a? trzy gole. 34 min - Szczepan Ko3ton poda3 prostopadle do Kamila —uchowicza, który w polu karnym uderzy3 z ostrego k1ta, a pi3ka znalaz3a miejsce miedzy nogami golkipera Omigna - 2:1. 36 min - obroncy gooci wybili pi3ke, która spada3a prosto pod nogi Kamila —uchowicza, a ten strzeli3 tu? zza szesnastki, a futbolówka p3asko wpad3a obok s3upka - 3:1. 40 min - Mateusz Labuz poda3 do Konrada Wo3oszyna, który wyszed3 sam na sam i skierowa3 pi3ke obok bezradnie interweniuj1cego Dariusza Kornausa - 4:1.

Zaraz po przerwie gooci dobi3 Szczepan Ko3ton, co chyba ca3kowicie odje3o im ochoty do gry. Wykorzysta3 on bezpansk1 pi3ke i strzeli3 z oko3o 14 metrów. W 76 min Szczepan Ko3ton ponownie wpisa3 sie na liste strzelców. Tym razem podawa3 mu Mateusz Labuz, a w sytuacji sam na sam przelobowa3 bramkarza gooci i ustali3 wynik spotkania na 6:1 dla Wis3y. (MS)

Copyright © 1998-2014 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 1860026 (od 21.07.06); 0,031 s., IE, FF, O, G, S.