—ó3te kartki: D. Dynak, Wo3oszyn - Kaziród, Baruch, Krauze

Wis3a: 1-Jakub Szymanski - 91-Adam Gmyr, 4-Kamil Dynak, 6-Kamil Furga3, 18-Marek Trójniak - 11-Mateusz Labuz (70 8-Sebastian Bednarz), 94-Dawid Dynak, 14-Filip G1dek (85 2-Rados3aw Furga3), 8-Jakub M3odzinski - 7-Konrad Wo3oszyn, 9-Kamil —uchowicz.
Trener: Jaros3aw Bedkowski.

Nowa J.: 1-Tomasz Baran - 18-Micha3 Janus, 14-Arkadiusz Wielgus, 15-Marcin Baruch, 16-Bart3omiej Matras - 4-Piotr Wielgus (82 8-Patryk Jachym), 10-Mateusz Kaziród, 9-Mariusz P3aczek, 11-Krzysztof Krauze, 7-Kamil Pierzcha3a - 6-Wojciech Janus.
Trener (graj1cy): Krzysztof Krauze.

Niestety, Wis3a po raz drugi z rzedu gubi ligowe punkty. Strata tym wieksza, ?e na w3asnym terenie i z rywalem, który w tym sezonie, jak na razie mocno zawodzi. Wis3a musi sie otrz1sn1a i za tydzien z Lukovi1 siegn1a po pe3n1 pule.

LKS Nowa Jastrz1bka w poprzednim sezonie w koncowej tabeli uplasowa3a sie o jedno oczko wy?ej ni? my. Jednak w tym sezonie te sztuke bedzie im trudno powtórzya, bo po 9 meczach zaliczyli tylko dwa zwyciestwa.

Mimo to, dzisiaj ze Szczucina wywieYli cenny punkt. Ten przeciwnik zdecydowanie nam nie le?y. Niby jesteomy od nich pi3karsko lepsi, ale nie potrafimy tego udokumentowaa wygran1. Tak by3o dzisiaj i w poprzednim sezonie, kiedy równie? przy Witosa wyszarpali remis w koncówce meczu, a u siebie wygrali 2:1.

Pierwsza po3owa nale?a3a do Wiolaków. W 8 min uderzenie Dawida Dynaka bramkarz wybroni3 na róg, a w 27 min Kamil Dynak trafi3 z g3ówki w poprzeczke bramki. Gol pad3 w 21 min, kiedy po strzale z rzutu wolnego Kamila —uchowicza pi3ke przed siebie "wyplu3" Tomasz Baran, a z dobitk1 pospieszy3 Jakub M3odzinski.

Przyjezdni w tym czasie sytuacje podbramkowe stwarzali sobie wy31cznie po sta3ych fragmentach gry. I w3aonie po rzucie ro?nym do strza3u z g3owy z 5 metrów doszed3 Mateusz Kaziród, ale czujny w bramce by3 Jakub Szymanski.

Po przerwie gra po stronie Wis3y znacz1co siad3a. Z minuty na minute traciliomy kontrole nad tym meczem. Pozwoliliomy by LKS Nowa Jastrz1bka coraz omielej poczyna3a sobie na boisku. Efekt tego taki, ?e w 78 min straciliomy gola, gdy z prawej strony pi3ke na 5 metr doorodkowa3 Kamil Pierzcha3a, a akcje wykonczy3 Piotr Wielgus. Wis3a próbowa3a jeszcze coo wskóraa, ale na to by3o ju? za póYno. (MS)