Wisła Szczucin
LUKS Skrzyszów - Wisła Szczucin Zdjęcia

Wypowiedzi

Zapowiedź meczu

Ostatni mecz kontrolny w Skrzyszowie.


Skrzyszów

Wisła

05.08.2017 (sobota),
godz. 17.00, Skrzyszów
SPARING
2:2 (2:0)

Bramki:
1-0 Skrzyszów
2-0 Skrzyszów
2-1 Kamil Żuchowicz
2-2 Kamil Żuchowicz

Wisła: Jakub Szymański - Maksymilian Żuchowicz, Adam Gmyr, Krystian Bator, Marek Trójniak - Dariusz Wrona, Dawid Dynak, Szczepan Kołton, Klaudiusz Kozioł (46 Sławomir Chrabąszcz) - Kamil Żuchowicz, Konrad Wołoszyn.
Trener: Jarosław Będkowski.


Komentarz

Remisem w Skrzyszowie Wisła zakończyła cykl letnich meczów sparingowych, których w sumie było pięć. Przypomnijmy, że oprócz tego w ramach okresu przygotowawczego Wiślacy od 10 lipca trenowali trzy razy w tygodniu. Teraz pozostał ostatni tydzień treningów i 13 sierpnia START LIGI OKRĘGOWEJ 2017/18! I na dzień dobry od razu derbowe starcie z Dąbrovią, które odbędzie się na Witosa. Kto nie może się doczekać?

LUKS Skrzyszów to beniaminek naszej okręgówki, z którym zmierzymy się jeszcze w oficjalnym ligowym meczu 13 września (środa) w ramach 6 kolejki. Nasz dzisiejszy i przyszły rywal po dwóch latach grania w A klasie ponownie awansował na szczebel V ligi, po tym jak zajął drugie miejsce w poprzednim sezonie i z najlepszym dorobkiem punktowym spośród pozostałych wiceliderów A klas zapewnił sobie awans.

Wisła na ten sparing pojechała w okrojonym składzie, bo z różnych przyczyn zabrakło kilku zawodników. W upalne popołudnie pierwsza połowa należała do gospodarzy, którzy wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Jednak w drugiej części meczu LUKS Skrzyszów spuścił z tonu, co wykorzystała Wisła i doprowadziła do remisu. (MS)

Inne sparingi V ligowców

Dąbrovia Dąbr. Tarn. - Polan Żabno
Ciężkowianka - GKS Gromnik 2:3
KS US Śmigno - LKS Zgłobice
Victoria Koszyce M. - KS Koszyce Wielkie 5:2
Łukovia Łukowa - LKS Nowa Jastrząbka
Orzeł Miechowice - LKS Wietrzychowice
Olimpia Wojnicz - Jadowniczanka
Polan II Żabno - Bobrovia Bobrowniki 3:0


Copyright © 1998-2018 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 2344827 (od 21.07.06); 0,031 s., IE, FF, O, G, S.