Strażak: 1-Krystian Starsiak - 15-Damian Kaczmarczyk, 3-Konrad Wytrwał, 8-Bartosz Zając, 17-Nikodem Świętek, 20-Majkel Miodowski, 19-Łukasz Boroń, 18-Łukasz Tyrcha, 10-Matuesz Starsiak, 4-Łukasz Woziwoda, 7-Paweł Starsiak.

Wisła: 1-Piotr Tabor - 3-Jakub Kaczkowski, 17-Wiktor Koczwański, 9-Jakub Klara, 8-Przemysław Gręba - 16-Mateusz Kupiec, 6-Kacper Jarosz, 10-Damian Giza, 7-Mateusz Sieradzki - 15-Krzysztof Rojowski, 2-Paweł Łachut.
---
11-Casper Czech.
Trener: Tomasz Zieliński.

Przed tym spotkaniem obie drużyny miały po 20 punktów, ale Strażak był na drugim miejscu w tabeli, a Wisła była trzecia. Dzisiaj doszło do bezpośredniej konfrontacji tych drużyn, po której to nasi trampkarze teraz piastują miejsce wicelidera. I w pełni zasłużenie, bo wygrali aż 0:4 na terenie Strażaka. Liderem rozgrywek jest Radłovia, która pewnie prowadzi w stawce.

Wisła dominowała szczególnie w pierwszej połowie meczu. Już w 5 min po podaniu Krzysztofa Rojowskiego do sytuacji sam na sam doszedł Mateusz Sieradzki i okazji nie zmarnował. Na 0:2 podwyższył Damian Giza, ponownie po asyście Rojowskiego. Chwilę później kapitan drużyny zwiększył rezultat na 0:3, kiedy popisał się uderzeniem z dystansu, a piłka wpadła za kołnierz bramkarzowi. Strażak w tej części gry był tylko tłem dla Wisły.

W drugiej połowie podrażnieni gospodarze już bardziej zaznaczali swoją obecność na boisku. Dowodem tego były raz po raz strzały na bramkę Łukasza Woziwody, ale Piotr Tabor za każdym razem nie dawał się zaskoczyć. Wisła z kilku swoich sytuacji wykorzystała tą ostatnią. Wtedy Mateusz Sieradzki z rzutu wolnego podał do Krzysztofa Rojowskiego, który ustalił wynik spotkania na 0:4. (MS)

Copyright © 1998-2023 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 5783898 (od 21.07.06); 0,084 s., IE, FF, O, G, S.