Wisła Szczucin
Wisła Szczucin - Radłovia Radłów Zdjęcia

Wypowiedzi

Zapowiedź meczu

Pojedynek z liderem.


Wisła

Radłovia

08.04.2017 (sobota),
godz. 13.00, Szczucin
TRAMPKARZE
3:0 (0:0)

Bramki:
1-0 Krzysztof Rojowski 37
2-0 Krzysztof Rojowski 61
3-0 Damian Giza 66 - karny

Sędziował: Mirosław Łuszcz (Żabno)
Czas gry: 2 x 35 min

Wisła: 1-Piotr Tabor - 9-Jakub Klara, 17-Wiktor Koczwański, 4-Kordian Adamczyk, 3-Jakub Kaczkowski - 16-Mateusz Kupiec, 11-Casper Czech, 10-Damian Giza, 5-Paweł Łachut, 7-Mateusz Sieradzki - 15-Krzysztof Rojowski.
---
19-Jakub Balicki, 6-Kacper Jarosz, 13-Hubert Wróbel.
Trener: Tomasz Zieliński.

Radłovia: 12-Igor Wojtar - 11-Norbert Czermak, 6-Filip Iwaniec, 74-Daniel Kwiecień, 22-Rafał Drąg, 17-Kamil Bibro, 14-Konrad Łącki, 10-Bartłomiej Bieryt, 20-Damian Bobek, 26-Jakub Nowak, 4-Wiktor Nowak.
---
15-Kacper Olesiński, 28-Jakub Jasek, 9-Marcin Śledź.
Trener: Marek Kowalik.


Komentarz

Nasi trampkarze odprawili z kwitkiem lidera rozgrywek Radłovie! Warto zaznaczyć, że drużyna z Radłowa pewnie prowadzi w ligowej tabeli i jak do tej pory miała ona komplet punktów... Wcześniej grał również nasz zespół młodzików, który także zaliczył zwycięstwo i to aż 7:0! Po dwa gole trafili: Patryk Woliński, Mateusz Bednarz i Bartłomiej Szarek, a siódmą bramkę dołożył kapitan drużyny - Mateusz Dzięgiel. Młodziki w swoich rozgrywkach są wiceliderami, a prowadzi LZS Olesno.

Ekipa Radłovii po raz pierwszy w tym sezonie zalicza porażkę i dodatkowo również pierwszą stratę punktów. To sukces dla podopiecznych Tomasza Zielińskiego, którzy już w rundzie jesiennej w Woli Radłowskiej grali z liderem jak równy z równym, ale i tak z boiska schodzili pokonani. Dzisiaj jednak lider musiał uznać wyższość Wisły i to bez dwóch zdań, bo mecz zakończył się wynikiem 3:0.

Jeszcze pierwsza połowa na nic takiego nie wskazywała. Tym bardziej, że to trampkarze z Radłowa mieli więcej z gry i częściej atakowali bramkę Wisły. Jednak nasi przetrzymali ten okres gry i nie dali sobie wbić gola.

Druga połowa to już inna historia. Już na samym początku indywidualną akcją popisał się Krzysztof Rojowski, który minął dwóch zawodników Radłovii, wpadł w pole karne, gdzie następnie minął wychodzącego z bramki bramkarza i z ostrego kąta strzelił do pustej już bramki. Napastnik Wisły chwilę później mógł podwyższyć wynik, ale tym razem górą był Igor Wojtar. Radłovia zdecydowanie w tym okresie gry zgasła, a inicjatywę miała Wisła. Efektem tego były następne gole na naszym koncie. Ponownie defensywę gości ograł Krzysztof Rojowski i w sytuacji sam na sam posłał piłkę płasko obok słupka - 2:0. Wynik na 3:0 z karnego ustalił Damian Giza, gdy w polu karnym faulowany był Mateusz Kupiec.

Teraz trampkarzy, jak i również młodzików oraz juniorów czeka świąteczna pauza. Trampkarze zagrają dopiero 22 kwietnia z Ikarem w Odporyszowie. (MS)


Copyright © 1998-2018 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 2343475 (od 21.07.06); 0,031 s., IE, FF, O, G, S.