Wisła Szczucin
LZS Mędrzechów - Wisła Szczucin Zdjęcia

Wypowiedzi

Zapowiedź meczu

Ostatni sparing przed ligą.


Mędrzechów

Wisła

18.03.2017 (sobota),
godz. 15.30, Mędrzechów
SPARING
4:7 (2:2)

Bramki:
0-1 Kamil Żuchowicz 28
0-2 Kamil Żuchowicz 29
1-2 Jacek Sieradzki 30
2-2 Piotr Kaczor 35
2-3 Jakub Młodziński 48
2-4 Kamil Żuchowicz 54
3-5 Radosław Woliński 77
3-6 Krystian Bator 82
4-6 Zbigniew Ziętara 84
4-7 Przemysław Krupa 88

Sędziował: Karol Łuszcz (Żabno)

Mędrzechów: Paweł Kowal - Wojciech Ziętara (70 Marek Trójniak - gościnnie), Zbigniew Ziętara, Dariusz Jasak, Wojciech Foszcz (35 Jarosław Dynak) - Wojciech Woliński, Radosław Woliński, Krystian Broda, Adam Sieradzki - Piotr Kaczor, Jacek Sieradzki.
Trener: Radosław Woliński.

Wisła: Łukasz Bebel - Marek Trójniak (60 Patryk Motyka), Stanisław Dernoga, Krystian Bator, Dariusz Kapuściak (60 zawodnik testowany) - Adam Gmyr (55 Kamil Bednarz), Szczepan Kołton (55 Sebastian Bednarz), Tomasz Zieliński, Jakub Młodziński (60 Tomasz Mątwicki), Filip Gądek (55 Przemysław Krupa) - Kamil Żuchowicz.
Trener: Jarosław Będkowski.

Stosowano zmiany powrotne.


Komentarz

Szósty i zarazem ostatni nasz sparing przed inauguracją ligi. W Mędrzechowie w deszczowej aurze wygrała Wisła po hokejowym wyniku. Tamtejszy LZS występuje w A klasie i rundę jesienną zakończył na 6 miejscu w tabeli. Za tydzień zagramy już o ligowe punkty - podejmiemy na swoim terenie Łukovie Łukowa.

Kadra Wisły na rundę rewanżową powinna wyglądać, tak jak na tym sparingu. Plus do tego dojdą Dawid Dynak oraz Dawid Nowak. Przypomnijmy, że z Wisłą pożegnał się Kamil Dynak, który w Czarnych Smęgorzów obejmie funkcje grającego trenera. Na półroczne wypożyczenie do IV ligowej Wolanii Woli Rzędzińskiej poszedł Konrad Wołoszyn. Nie będziemy mogli liczyć również na występy Jakuba Nytko i Łukasza Łabuza, którzy wyjechali za granicę. Natomiast do drużyny dołączył Kamil Żuchowicz, który wrócił do nas z Polanu Żabno. Ponadto treningi po kontuzji wznowił Filip Gądek, a z zagranicy wrócił Kamil Bednarz. Nie wiadomo jeszcze, co z bramkarzem Jakubem Szymańskim, który nadal jest zawodnikiem Stali Mielec. Natomiast dzisiejszy testowany zawodnik najprawdopodobniej dołączy do drużyny dopiero w połowie kwietnia.

Na ilość goli w dzisiejszym sparingu nie można było narzekać. Wiślacy mieli przewagę i z kilkunastu sytuacji wykorzystali siedem. Jednak coś do powiedzenia mieli również gospodarze i to niemało, bo potrafili aż czterokrotnie umieścić piłkę w naszej bramce. Ogólnie na mokrej murawie, bo przez większość spotkania padał rzęsisty deszcz, było dużo błędów po obu stronach. Zdecydowanie dzisiaj ilość goli była wyższa niż sama jakość gry. (MS)

Inne sparingi V ligowców

Dąbrovia - Polan Żabno 1:0 (finał Pucharu Polski Żabno)
Dunajec Zakliczyn - GKS Gromnik
Podhalanina Biecz - Ciężkowianka 3:2
KS Koszyce Wielkie - Victoria Koszyce 5:4
Zorza Zaczarnie - LUKS Skrzyszów 5:6
Łukovia Łukowa - LKS Zgłobice 1:1
LKS Wietrzychowice - Orzeł Miechowice M. 7:2


Copyright © 1998-2018 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 2483046 (od 21.07.06); 0,015 s., IE, FF, O, G, S.