Wisła Szczucin
Wisła Szczucin - Victoria Czermin Zdjęcia

Wypowiedzi

Zapowiedź meczu

Solidny sparing-partner.


Wisła

Victoria

12.03.2017 (niedziela),
godz. 11.00, Szczucin
SPARING
1:2 (1:2)

Bramki:
1-0 Jakub Młodziński 12
1-1 Jakub Trzpis 26
1-2 Jakub Trzpis 45

Wisła: Jakub Szymański - Marek Trójniak, Dawid Nowak, Stanisław Dernoga, Dariusz Kapuściak - Adam Gmyr (46 Filip Gądek), Dawid Dynak (46 Przemysław Krupa), Szczepan Kołton, Tomasz Zieliński, Jakub Młodziński (55 Sebastian Bednarz) - Kamil Żuchowicz.
Trener: Jarosław Będkowski.


Komentarz

Na bocznym boisku przy Witosa Wisła rozegrała swój przedostatni sparing w okresie przygotowawczym. Przeciwnikiem była Victoria Czermin, która półmetek rozgrywek dębickiej okręgówki zakończyła na wysokim trzecim miejscu w tabeli, ze stratą dwóch punktów do lidera. Za tydzień planuje się zagrać sparingowo z A klasowym LZS Mędrzechowem i będzie to nasz ostatni mecz kontrolny, bo za dwa tygodnie u siebie z Łukovią zainaugurujemy już ligową wiosnę.

Można się było spodziewać, że dzisiaj będziemy mieć wymagającego rywala. Jak już wspomniałem - Victoria walczy o awans do IV ligi. To był ich już szósty sparing i żadnego jeszcze nie przegrali. Natomiast dla Wisły był to piąty boiskowy sprawdzian i piąty przegrany. Jednak dzisiaj (w przeciwieństwie do meczu sprzed tygodnia) Wisła zagrała zdecydowanie lepiej.

Na prowadzenie wyszli gospodarze, kiedy po dośrodkowaniu Dawida Dynaka niefortunnie piłkę wypuścił z rąk Krzysztof Petrykowski, co wykorzystał Jakub Młodziński. Drużyna z Czermina zdołała wyrównać po składnej akcji w 26 minucie i tuż przed przerwą wyjść na prowadzenie. Wtedy z kolei kiks popełnił nasz bramkarz - Jakub Szymański, co wykorzystał zawodnik Victorii. W drugiej połowie, choć obie drużyny miały swoje okazje, to goli już nie było. (MS)

Inne sparingi V ligowców

Tuchovia Tuchów - Tarnovia Tarnów 3:2
Ciężkowianka - GKS Gromnik 0:3
LKS Ładna - Victoria Koszyce 3:4
KS Koszyce Wielkie - Łukovia Łukowa 4:3
LKS Wietrzychowice - Unia Niedomice 4:6


Copyright © 1998-2018 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 2492442 (od 21.07.06); 0,032 s., IE, FF, O, G, S.