Wisła Szczucin
Gród Wiślica - Wisła Szczucin Zdjęcia

Wypowiedzi

Zapowiedź meczu

Kolejny sparing-partner z świętokrzyskiej okręgówki.


Gród

Wisła

04.03.2017 (sobota),
godz. 15.00, Wiślica
SPARING
4:1 (2:1)

Bramki:
0-1 Kamil Żuchowicz 10
1-1 po rzucie rożnym 28
2-1 Kamil Bednarz 40 - gol samobójczy
3-1 po rzucie wolnym 71
4-1 Gród 75

Wisła: Jakub Szymański - Adam Gmyr (60 Patryk Motyka), Dawid Nowak, Kamil Bednarz, Jakub Młodziński - Dawid Dynak, Krystian Bator (46 zawodnik testowany), Tomasz Zieliński (60 Tomasz Mątwicki), Szczepan Kołton (46 Sebastian Bednarz) - Kamil Żuchowicz, Przemysław Krupa (46 Filip Gądek).
Trener: Jarosław Będkowski.

Stosowano zmiany powrotne.


Komentarz

To czwarty nasz sparing w okresie przygotowawczym. W Wiślicy w słabym stylu przegraliśmy z tamtejszym Grodem, który jako beniaminek świętokrzyskiej okręgówki po rundzie jesiennej zajmuję dolne rejony tabeli i na wiosnę będzie walczył o utrzymanie. Za tydzień powinniśmy zagrać z Victorią Czermin, która jest z kolei przedstawicielem podkarpackiej okręgówki.

To czwarty nasz sparing i czwarty przegrany. O ile dwa pierwsze mecze kontrolne rozgrywane były w anormalnych warunkach, a trzeci z mocnym rywalem, to teraz nie ma się czym usprawiedliwiać. Nie byliśmy w stanie pokazać wyższości nad dzisiejszym przeciwnikiem, a powinniśmy. Gród Wiślica jeszcze w poprzednim sezonie grał w A klasie i takie "obycie" z niższej ligi było widać - zebranie się na mecz dziesięć minut przed rozpoczęciem, brak trenera czy przerwa meczu to przerwa na papierosa.

A jednak wynik spotkania, to 4:1 dla gospodarzy. Wydawało się, że wszystko będzie pod kontrolą, gdy już w 10 min Kamil Żuchowicz urwał się obrońcom i wykończył sytuacje sam na sam. Jednak Gród zdołał wyrównać po rzucie rożnym, a następnie wyjść na prowadzenie, kiedy piłkę pechowo do swojej bramki skierował Kamil Bednarz.

Wydawało się, że Wisła w drugiej połowie zmobilizuję się i weźmie do odrabiania strat, ale nic takiego nie miało miejsca. Gród ustawił się dobrze w defensywie i nie byliśmy w stanie skutecznie zagrozić bramce rywala. Na dodatek drużyna z Wiślicy na dobicie strzeliła nam jeszcze dwa gole. I tym samym zaliczyliśmy taki sparingowy blamaż. Na szczęście to mecz bez konsekwencji, z którego trzeba wyciągnąć wnioski, by w lidze takie wpadki się nie zdarzały. (MS)

Inne sparingi V ligowców

Olimpia Wojnicz - Tuchovia Tuchów 0:5
Orzeł Dębno - LKS Nowa Jastrząbka 0:0
Glinik Gorlice - GKS Gromnik 9:0
Ciężkowianka - LKS Olszyny 4:3
Victoria Koszyce - LKS Dębina Łętowska 3:7 (04.03)
Dunajec Zakliczyn - Victoria Koszyce 10:2 (01.03)
Łukovia Łukowa - LKS Ładna
Polan II Żabno - LKS Wietrzychowice
Dunajec Zb. Góra - Dunajec Zakliczyn 2:3


Copyright © 1998-2018 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 2502015 (od 21.07.06); 0,102 s., IE, FF, O, G, S.