1-1 po rzucie ro?nym 28
2-1 Kamil Bednarz 40 - gol samobójczy
3-1 po rzucie wolnym 71
4-1 Gród 75

Wis3a: Jakub Szymanski - Adam Gmyr (60 Patryk Motyka), Dawid Nowak, Kamil Bednarz, Jakub M3odzinski - Dawid Dynak, Krystian Bator (46 zawodnik testowany), Tomasz Zielinski (60 Tomasz M1twicki), Szczepan Ko3ton (46 Sebastian Bednarz) - Kamil —uchowicz, Przemys3aw Krupa (46 Filip G1dek).
Trener: Jaros3aw Bedkowski.

Stosowano zmiany powrotne.

To czwarty nasz sparing w okresie przygotowawczym. W Wiolicy w s3abym stylu przegraliomy z tamtejszym Grodem, który jako beniaminek owietokrzyskiej okregówki po rundzie jesiennej zajmuje dolne rejony tabeli i na wiosne bedzie walczy3 o utrzymanie. Za tydzien powinniomy zagraa z Victori1 Czermin, która jest z kolei przedstawicielem podkarpackiej okregówki.

To czwarty nasz sparing i czwarty przegrany. O ile dwa pierwsze mecze kontrolne rozgrywane by3y w anormalnych warunkach, a trzeci z mocnym rywalem, to teraz nie ma sie czym usprawiedliwiaa. Nie byliomy w stanie pokazaa wy?szooci nad dzisiejszym przeciwnikiem, a powinniomy. Gród Wiolica jeszcze w poprzednim sezonie gra3 w A klasie i takie "obycie" z ni?szej ligi by3o widaa - zebranie sie na mecz dziesiea minut przed rozpoczeciem, brak trenera czy przerwa meczu to przerwa na papierosa.

A jednak wynik spotkania, to 4:1 dla gospodarzy. Wydawa3o sie, ?e wszystko bedzie pod kontrol1, gdy ju? w 10 min Kamil —uchowicz urwa3 sie obroncom i wykonczy3 sytuacje sam na sam. Jednak Gród zdo3a3 wyrównaa po rzucie ro?nym, a nastepnie wyjoa na prowadzenie, kiedy pi3ke pechowo do swojej bramki skierowa3 Kamil Bednarz.

Wydawa3o sie, ?e Wis3a w drugiej po3owie zmobilizuje sie i weYmie do odrabiania strat, ale nic takiego nie mia3o miejsca. Gród ustawi3 sie dobrze w defensywie i nie byliomy w stanie skutecznie zagrozia bramce rywala. Na dodatek dru?yna z Wiolicy na dobicie strzeli3a nam jeszcze dwa gole. I tym samym zaliczyliomy taki sparingowy blama?. Na szczeocie to mecz bez konsekwencji, z którego trzeba wyci1gn1a wnioski, by w lidze takie wpadki sie nie zdarza3y. (MS)