Wisła Szczucin
Polan Żabno - Wisła Szczucin Zdjęcia

Wypowiedzi

Zapowiedź meczu

Sparing na sztucznym boisku w Niecieczy.


Polan

Wisła

25.02.2017 (sobota),
godz. 15.00, Nieciecza
SPARING
3:1 (1:0)

Bramki:
1-0 Wojciech Prażuch 11
2-0 Bartłomiej Frąc 57
3-0 Łukasz Radoń 67
3-1 Kamil Żuchowicz 74 - karny

Sędziował: Bogusław Mecnarowski (Żabno)

Polan: Kamil Chochołowicz - Paweł Łoś, Seweryn Nagorzański, Kamil Jachym, Wojciech Prażuch - Łukasz Czerkies, Kamil Gierczyński, Bartłomiej Frąc, Marcin Mosio, Łukasz Radoń - Wojciech Kruk.
W drugiej połowie zagrali: Patryk Maciosek, Bartłomiej Motyka, Maksymilian Jankowski, Wojciech Sołtysiak, Filip Wróbel.
Trener: Piotr Brożek.

Wisła: Jakub Szymański - Adam Gmyr (46 Dariusz Kapuściak), Dawid Nowak, Krystian Bator, Kamil Bednarz (46 Marek Trójniak) - Szczepan Kołton, Stanisław Dernoga, Tomasz Zieliński, Jakub Młodziński - Kamil Żuchowicz, Przemysław Krupa (46 Sebastian Bednarz).
Trener: Jarosław Będkowski.

Stosowano zmiany powrotne.


Komentarz

Tydzień temu sparing z LUKS Skrzyszów został odwołany z powodu złego stanu nawierzchni boiska, ale teraz nic nie mogło stanąć na przeszkodzie, bo mecz rozgrywaliśmy na sztucznym boisku w Niecieczy. Także było to dla nas pierwsze spotkanie w normalnych warunkach terenowych. Za tydzień powinniśmy zagrać z Victorią Czermin. Przypomnijmy, że liga rusza już za miesiąc - 25 marca.

Dzisiejszy nasz rywal, to lider ligi okręgowej tarnowskiej grupy I, który po półmetku rozgrywek pewnie zmierza do tego, aby po rocznej przerwie wrócić ponownie na IV ligowe boiska. Nad drugim miejscem Polan ma aż 11 punktów przewagi. Z drużyną z Żabna mieliśmy się okazje zmierzyć w ćwierćfinale Pucharu Polski, kiedy po bezbramkowym remisie o awansie zadecydowały rzuty karne, które lepiej wykonali zawodnicy Polanu.

Spotkanie w Niecieczy było żwawe i dynamiczne. Już w 11 min na prowadzenie wyszedł Polan, kiedy po dośrodkowaniu Pawła Łosia na długi słupek akcje głową wykończył Wojciech Prażuch. Wisła długo nie mogła zagrozić bramce rywala i to drużyna z Żabna sprawiała lepsze wrażenie. Efektem tego były kolejne gole w drugiej połowie meczu. Najpierw piłkę do bramki skierował Bartłomiej Frąc, a dziesięć minut później Łukasz Radoń. Wisła przejęła inicjatywę w końcówce spotkania i zdołaliśmy strzelić bramkę na 3:1 z rzutu karnego za faul na Szczepanie Kołtonie. Egzekutorem jedenastki był Kamil Żuchowicz - nie tak dawny zawodnik właśnie Polanu Żabno, w którym grał półtora sezonu. (MS)

Inne sparingi V ligowców

Dunajec Zb. Góra - Tuchovia Tuchów 1:11 (25.02)
Tuchovia Tuchów - LKS Zgłobice 3:2 (26.02)
Kolejarz Stróże - GKS Gromnik
Ciężkowianka - KS Bobowa (w Stróżach)
Dunajec Zakliczyn - Victoria Koszyce (01.03)
Łukovia Łukowa - Bobry Bobrovia Bobrowniki M.
KS Radlna - LKS Wietrzychowice 4:9


Copyright © 1998-2018 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 2492444 (od 21.07.06); 0,016 s., IE, FF, O, G, S.