Wisła Szczucin
Wisła Szczucin - Radomyślanka Radomyśl Wielki Zdjęcia

Wypowiedzi

Zapowiedź meczu

Drugi zimowy sparing, tym razem u siebie.


Wisła

Radomyślanka

11.02.2017 (sobota),
godz. 15.00, Szczucin
SPARING
0:3 (0:2)

Bramki:
0-1 Kamil Dudek 28
0-2 Tomasz Sosin 33
0-3 Kamil Dudek 62

Sędziował: Karol Łuszcz (Żabno)
Czas gry: 2x40 min

Wisła: zawodnik testowany - Marek Trójniak, Stanisław Dernoga, Kamil Bednarz, Dariusz Kapuściak - Dawid Dynak (41 Tomasz Mątwicki), Krystian Bator (41 Filip Gądek), Szczepan Kołton (41 zawodnik testowany), Adam Gmyr (41 Sebastian Bednarz) - Łukasz Łabuz (41 Przemysław Krupa), zawodnik testowany.
Trener: Jarosław Będkowski.

Stosowano zmiany powrotne.


Komentarz

Kolejny sparing rozegraliśmy już na swoim terenie. Podejmowaliśmy Radomyślankę, która występuje w dębickiej okręgówce i po półmetku rozgrywek plasuje się na 8 miejscu w tabeli. Na śniegowym głównym boisku przy Witosa drużyna z Radomyśla Wielkiego wygrała 0:3. Za tydzień powinniśmy się zmierzyć z LUKS Skrzyszowem.

Zima wcale nie odpuszcza, a wręcz przeciwnie. Temperatura poniżej zera, a wiejący wiatr jeszcze bardziej dawał się we znaki. Płyta boiska pokryta śniegiem, co wcale nie ułatwiało gry. Już przy pierwszej bramce piłka nie zachowała się tak jak powinna, co sprytnie wykorzystał Tomasz Sosin w polu karnym i wyłożył futbolówkę do Kamila Dudka, który dopełnił formalności. Chwilę później było już 0:2, gdy Sosin urwał się naszym obrońcom i wykończył sytuacje sam na sam. W drugiej połowie Wiślacy mieli swoje okazje, ale pecha miał Przemysław Krupa, któremu m.in. piłka zmierzająca w światło bramki odbiła się od śniegowego dołka i zmieniła kierunek. Radomyślanka miała więcej szczęścia i podwyższyła rezultat na 0:3.

Dzisiaj w składzie Wisły pojawiło się aż trzech zawodników testowanych, o których napiszemy w osobnym newsie. Ponadto treningi po kontuzji wznowił Filip Gądek, z zagranicy wrócił Kamil Bednarz, pojawił się również Tomasz Mątwicki z kadry juniorów. (MS)

Inne sparingi V ligowców

BB Termalica II Nieciecza - Tarnovia Tarnów 1:2
Tuchovia Tuchów - GKS Gromnik odwołany
Ogień Sękowa - Ciężkowianka 1:7
Zorza Zaczarnie - Pogoria Pogórska Wola (w Woli Chorzelowskiej)
Olimpia Wojnicz - Victoria Koszyce 3:1
Iskra Tarnów - Łukovia Łukowa


Copyright © 1998-2018 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 2492445 (od 21.07.06); 0,031 s., IE, FF, O, G, S.