Lukovia: 92-Dawid Imburski - 6-S3awomir Wanat (52 16-Lukasz Czosnyka), 2-Albert Libirt, 5-Bart3omiej Czosnyka I, 4-Bart3omiej Czosnyka II (46 13-Filip Grudniak) - 11-Lukasz G3ódY, 14-Artur Radon, 10-Karol Kopinski, 7-Stanis3aw Magiera - 9-Tomasz Fr1czek (52 15-Rafa3 Jurek), 18-Tomasz Szalecki (65 17-Krystian Schab).
Trener: Mateusz Rzeszutko.

Wis3a: 1-Patryk Kuta (78 12-Jakub Szymanski) - 18-Marek Trójniak, 17-Stanis3aw Dernoga, 13-Krystian Bator, 3-Dariusz Kapuociak (72 9-Przemys3aw Krupa) - 6-Dawid Dynak, 10-Szczepan Ko3ton, 7-Jakub Nytko, 8-Jakub M3odzinski - 11-Tomasz Zielinski (78 14-Sebastian Bednarz), 15-Konrad Wo3oszyn.
Trener: Jaros3aw Bedkowski.

Wis3a bardzo udanie rozpocze3a nowy sezon. Trzeba jednak przyznaa, ?e Lukovia nie postawi3a wygórowanych warunków i gra toczy3a sie w wiekszooci czasu na ich po3owie boiska. Tym samym, Wis3a a? szeociokrotnie potrafi3a ukua swojego pierwszego rywala.

Szczególnie pierwsza po3owa meczu wygl1da3a tak, jakby grano tylko do jednej z bramek. By3a to oczywiocie bramka Lukovii, w której Dawid Imburski ju? od samego pocz1tku mia3 rece pe3ne roboty. Worek z golami otworzy3 Jakub Nytko, który po podaniu Jakuba M3odzinskiego wszed3 z drugiej linii na czyst1 pozycje i skierowa3 futbolówke miedzy nogami bramkarza gospodarzy. Nastepnie popis strzelecki da3 Dawid Dynak, który najpierw uderzeniem z woleja, a póYniej po akcji sam na sam podwy?szy3 na 0:2 i 0:3. Dwukrotnie w tych sytuacjach asystowa3 mu Konrad Wo3oszyn.

Po przerwie Dawid Dynak po podaniu Jakuba Nytko do3o?y3 trafienie numer trzy, tym samym kompletuj1c hat-tricka. Przy wyniku 0:4 w szeregach Wis3y wkrad3o sie niepotrzebne rozluYnienie. Efektem tego by3a bramka dla Lukovii, którego autorem by3 rezerwowy Krystian Schab, który trzy minuty wczeoniej pojawi3 sie na boisku. To by3 moment, w której dru?yna z Lukowej mia3a swoje piea minut. Jednak w koncówce Wiolacy potwierdzili, kto w tym spotkaniu jest lepszy. W 81 min po doorodkowaniu Szczepana Ko3tona z rzutu ro?nego pi3ke z bliskiej odleg3ooci do bramki skierowa3 Krystian Bator. A w 89 min wynik spotkania na 1:6 ustali3 Jakub Nytko.

Teraz Wis3e czekaj1 a? cztery spotkania z rzedu na swoim terenie. Trzy ligowe spotkania - najpierw za tydzien z LKS Wietrzychowicami, a póYniej z dwoma beniaminkami: KS US Omigno i GKS Gromnik. Na dodatek w orodku tygodnia zagramy równie? mecz w ramach Pucharu Polski, z LKS Now1 Jastrz1bk1. Wszystko zostanie rozegrane na stadionie przy Witosa. (MS)

Copyright © 1998-2014 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 1862990 (od 21.07.06); 0,031 s., IE, FF, O, G, S.