Wisła Szczucin
Wisła Szczucin - Gród Wiślica Zdjęcia

Wypowiedzi

Zapowiedź meczu

Ostatni sprawdzian przed wznowieniem ligi.


Wisła

Gród

07.08.2016 (niedziela),
godz. 11.00, Szczucin
SPARING
3:1 (2:1)

Bramki:
0-1 Gród 15
1-1 Konrad Wołoszyn 28
2-1 Jakub Młodziński 45
3-1 Tomasz Zieliński 88

Sędziował: Paweł Gmyrek (Żabno)

Wisła: Patryk Kuta - Dariusz Kapuściak (46 Marek Trójniak), Krystian Bator, Stanisław Dernoga, Jakub Młodziński - Szczepan Kołton (46 Łukasz Łabuz), Kamil Furgał, Jakub Nytko, Dawid Dynak - Tomasz Zieliński (46 Filip Gądek), Konrad Wołoszyn (60 Sebastian Bednarz).
Trener: Jarosław Będkowski.

Stosowano zmiany powrotne.


Komentarz

Szósty sparing Wisły i ostatni w tym okresie przygotowawczym. Za tydzień, w niedziele (tj. 14 sierpnia) o 17.00 w Łukowej zagramy już o ligowe punkty. Dzisiaj Gród Wiślica - beniaminek świętokrzyskiej okręgówki - pozostawił po sobie dobre wrażenie, ale i tak Wisła okazała się lepsza. Spotkanie rozegrano na głównym boisku przy Witosa.

Strzelanie goli rozpoczęli przyjezdni, ale Wisła za sprawą uderzeń z dystansu - najpierw Konrada Wołoszyna z 16 metrów, a później trochę z dalsza Jakuba Młodzińskiego - zremisowała i wyszła na prowadzenie. Druga połowa meczu była bezbarwna, bo chyba obie drużyny dostosowały się do warunków pogodowych (samo południe i upał). W samej końcówce wynik na 3:1 ustalił Tomasz Zieliński ładnym strzałem z rzutu wolnego w okienko bramki.

Za tydzień - tak jak pisałem powyżej - inauguracja ligowego sezonu 2016/17. Wisła na początek zagra na wyjeździe w Łukowej. Przypomnijmy, że do kadry Wisły wrócił Konrad Wołoszyn z wypożyczenia z Wolanii Woli Rzędzińskiej. Ponadto treningi wznowili nasi wychowankowie - Filip Gądek oraz Marcin Gubernat. Niestety, pod znakiem zapytania stoją występy Kamila Dynaka, któremu dzisiaj na rozgrzewce przedmeczowej odnowiła się kontuzja kolana. Natomiast do III ligowej Unii Tarnów przeszedł Kacper Nytko. (MS)

Inne sparingi V ligowców

Ciężkowianka - LKS Łużna 3:0
Matel Tarnów - Dąbrovia Dąbr. Tarn. 1:4 (w środę)
Strażak Mokrzyska - Dąbrovia Dąbr. Tarn. 4:2
Rzepiennik Strzyżewski - GKS Gromnik
Łukovia Łukowa - LKS Ładna
Victoria Koszyce - Unia Tarnów (juniorzy) 5:3
Polan II Żabno - LKS Wietrzychowice 3:1


Copyright © 1998-2018 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 2502045 (od 21.07.06); 0,031 s., IE, FF, O, G, S.