Wisła Szczucin
Victoria Czermin - Wisła Szczucin Zdjęcia

Wypowiedzi

Zapowiedź meczu

Kolejny rywal z Dębicy.


Victoria

Wisła

30.07.2016 (sobota),
godz. 17.30, Czermin
SPARING
1:5 (0:1)

Bramki:
0-1 Szczepan Kołton 1
0-2 gol samobójczy 49
0-3 Łukasz Łabuz 60
0-4 Szczepan Kołton 67
1-4 Victoria 70
1-5 Jakub Młodziński 75

Czas gry: 2x40 min

Wisła: Jakub Szymański - Marek Trójniak, Kamil Dynak (41 Marcin Gubernat), Stanisław Dernoga, Dariusz Kapuściak (41 Łukasz Łabuz) - Szczepan Kołton, Kamil Furgał, Krystian Bator, Mateusz Łabuz (55 zawodnik testowany) - Jakub Młodziński, Jakub Nytko.
Trener: Jarosław Będkowski.

Stosowano zmiany powrotne.


Komentarz

To trzeci nasz rywal z rzędu z dębickiej okręgówki - po Radomyślance (7 miejsce w poprzednim sezonie) i po Czarnovii (13 lokata), zagraliśmy teraz z Victorią Czermin, która rozgrywki zakończyła na 4 miejscu. Wynik ewidentnie wskazuje, kto w tym sparingu był lepszy, a rezultat 1:5 to najmniejszy wymiar kary.

Był to czwarty nasz sparing, a planujemy jeszcze rozegrać dwa. Już w środę na wyjeździe zagramy z Piastem Stopnica - przedstawicielem świętokrzyskiej okręgówki. Natomiast za tydzień w niedziele, u siebie, podejmiemy Gród Wiślica, który w poprzednim sezonie wygrał A klasę i również dołączył do przedstawicieli świętokrzyskiej V ligi. Będzie to ostatni nasz sparing, bo ligę rozpoczniemy 14 sierpnia, wyjazdowo z Łukovią.

W Czerminie już po pierwszej akcji meczu prowadziliśmy 0:1, kiedy do bramki strzelił Szczepan Kołton. Później mimo przewagi i kilku dobrych sytuacji, Wisła długo nie mogła się wstrzelić między słupki Victorii. W końcu zrobił to zawodnik... gospodarzy, który niefortunnie skierował futbolówkę do własnej bramki. Na 0:3 podwyższył Łukasz Łabuz, który skutecznie "zamknął" płaskie dośrodkowanie. Ozdobą meczu był czwarty i piąty gol dla Wisły. Najpierw ze zwodem i dynamicznie w pole karne wpadł Szczepan Kołton i z ostrego kąta hukną pod poprzeczkę. Później precyzyjnym uderzeniem z rzutu wolnego tuż przed szesnastką popisał się Jakub Młodziński. (MS)

Inne sparingi V-ligowców

Ciężkowianka - KS US Śmigno 1:1
Chemik Pustków - Dąbrovia Dąbr. Tarn.
GKS Gromnik - Tuchovia Tuchów
Victoria Koszyce M. - KS Łękawica
LKS Luszowice - Zorza Zaczarnie


Copyright © 1998-2018 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 2483065 (od 21.07.06); 0,016 s., IE, FF, O, G, S.