Wisła Szczucin
Czarnovia Czarna - Wisła Szczucin Zdjęcia

Wypowiedzi

Zapowiedź meczu

Już we wtorek kolejny sparing.


Czarnovia

Wisła

26.07.2016 (wtorek),
godz. 18.30, Czarna
SPARING 3:2 (2:0, 2:2)

Bramki:
1-0 Czarnovia 7
2-0 Czarnovia 20
2-1 Łukasz Łabuz 36
2-2 Dawid Dynak 42
3-2 Czarnovia 89

Czas gry: 3x30 min

Wisła: Jakub Szymański - Dariusz Kapuściak (46 Marcin Gubernat), Patryk Kuta (70 zawodnik testowany), Szczepan Kołton, Jakub Młodziński - Łukasz Łabuz (46 Mateusz Łabuz), Kamil Furgał, Krystian Bator, Dawid Dynak (46 Sebastian Bednarz) - Jakub Nytko, Konrad Wołoszyn (46 Filip Gądek).
Trener: Jarosław Będkowski.

Stosowano zmiany porotne.


Komentarz

Trzeci sparing Wisły. Rywal z dębickiego regionu, ale już dobrze nam znany, bo z Czarnovią mierzmy się sparingowo już nie pierwszy raz. Drużyna ta nie miała najlepszego sezonu, bo w rozgrywkach zajęła dopiero czwarte miejsce od końca i prawdopodobnie w nowym sezonie zagra już w A klasie. Spotkanie rozgrywano trzy razy po 30 minut i można je podsumować w telegraficznym skrócie - pierwsza tercja dla Czarnovii, druga dla Wisły, a trzecie bez historii.

Kadra Wisły powinna zostać utrzymana z poprzedniego sezonu. Ponadto do gry wrócił Konrad Wołoszyn z wypożyczenia z III ligowej Wolanii, Kamil Dynak powrót po kontuzji, a treningi wznowili Filip Gądek oraz Marcin Gubernat. W składzie pojawił się również zawodnik testowany z bogatą historią piłkarską, ale na razie jest za wcześnie na szczegóły.

Wszystko wskazuje na to, że jednak nie zobaczymy w składzie Wisły Łukasza Ziętary, któremu po raz kolejny odnowiła się kontuzja kręgosłupa. Brakuje również Kacpra Nytko, który przebywa na testach w III ligowej Unii Tarnów.

Początek sparingu został przez nas przespany, czego efektem były stracone dwa gole. Jednak Wisła wzięła się za grę w kolejnej części meczu i z powodzeniem odrobiła straty. Mimo przewagi, nie udało się nam uzyskać trafienia dającego prowadzenie, a ostatecznie w samej końcówce to rywal przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Najbliższy sparing to ponownie rywal z Dębicy - Victoria Czermin, która ligę w okręgówce zakończyła na wysokim 4 miejscu w tabeli. Spotkanie rozegramy na wyjeździe, w sobotę o 17.30. (MS)


Copyright © 1998-2018 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 2483066 (od 21.07.06); 0,016 s., IE, FF, O, G, S.