Wisła Szczucin
Wisła Szczucin - Radomyślanka Radomyśl Wielki Zdjęcia

Wypowiedzi

Zapowiedź meczu

Tym razem sparing u siebie.


Wisła

Radomyślanka

22.07.2016 (piątek),
godz. 19.00, Szczucin
SPARING
3:1 (1:1)

Bramki:
1-0 Jakub Nytko 25
1-1 Tomasz Sosin 38
2-1 Filip Gądek 69
3-1 Jakub Nytko 86

Sędziował: Paweł Gmyrek (Żabno)

Wisła: Marcin Gubernat - Marek Trójniak (46 Kamil Furgał), Kamil Dynak, Patryk Kuta, Dariusz Kapuściak - Łukasz Łabuz (46 Sebastian Bednarz), Stanisław Dernoga, Jakub Młodziński, Szczepan Kołton (46 Krystian Bator) - Jakub Nytko (46 Filip Gądek), Konrad Wołoszyn.
Trener: Jarosław Będkowski.

Stosowano zmiany powrotne.


Komentarz

Wisła kolejny sparing rozegrała już na swoim terenie. Przy Witosa podjęła Radomyślankę, która poprzedni sezon w dębickiej okręgówce zakończyła na 7 miejscu w tabeli. Wiślacy nie zwalniają tempa i już we wtorek planują rozegrać kolejne spotkanie towarzyskie. Przeciwnikiem będzie ponownie przedstawiciel z regionu dębickiego, ale z A klasy - Czarnovia Czarna, która w poprzednim sezonie grała jeszcze na szczeblu V ligi, ale musiała pogodzić się ze spadkiem.

W składzie Wisły pojawił się Marcin Gubernat, nasz wychowanek, który ostatnio grywał w Brzozie Brzezówka. Dzisiaj wystąpił jako bramkarz, ale już w drugiej połowie zagrał w polu, a między słupkami stanął Patryk Kuta. Ponadto w dzisiejszym składzie zabrakło jeszcze m.in. Tomasza Zielińskiego, Dawida Dynaka, Kacpra Nytko czy Przemysława Krupy.

Radomyślanka była już bardziej wymagającym przeciwnikiem niż nasz pierwszy sparing-partner, LUKS Skrzyszów. Jednak wystąpili oni "gołą" jedenastką i Wisła okazała się lepsza. Strzelanie rozpoczął Jakub Nytko, który wykorzystał podanie Szczepana Kołtona. Goście zdołali wyrównać za sprawą Tomasza Sosina (wychowanka Wisły), który uderzył z okolic narożnika pola karnego.

Jednak w drugiej części meczu gole padały już tylko do bramki Radomyślanki. Najpierw po podaniu w uliczkę Jakuba Nytko sytuacje sam na sam wykorzystał Filip Gądek. W końcówce spotkania wynik ustalił Jakub Nytko, któremu asystował Łukasz Łabuz. (MS)

Inne sparingi V-ligowców

Ciężkowianka Ciężkowice - Glinik Gorlice
Rylovia Rylowa - Dąbrovia Dąbr. Tarn. 0:5 (20.07)
Unia Tarnów (juniorzy) - Dąbrovia Dąbr. Tarn. 0:6
Dunajec Zakliczyn - GKS Gromnik
Ikar Odporyszów - LKS Nowa Jastrząbka
Dunajec Mikołajowice - Tuchovia Tuchów 1:4 (22.07)
Tuchovia Tuchów - Unia Tarnów 1:6 (23.07)


Copyright © 1998-2018 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 2344797 (od 21.07.06); 0,032 s., IE, FF, O, G, S.