Wisła Szczucin
LUKS Skrzyszów - Wisła Szczucin Zdjęcia

Wypowiedzi

Zapowiedź meczu

Ruszają sparingi.


Skrzyszów

Wisła

16.07.2016 (sobota),
godz. 17.30, Skrzyszów
SPARING
0:6 (0:3)

Bramki:
0-1 Szczepan Kołton 16
0-2 Łukasz Łabuz 35
0-3 Konrad Wołoszyn 44
0-4 Jakub Młodziński 48
0-5 Filip Gądek 75
0-6 Konrad Wołoszyn 86

Sędziował: Mateusz Brzuchacz (Tarnów)

Wisła: Łukasz Ziętara (55 Jakub Szymański) - Dawid Dynak, Kamil Dynak, Stanisław Dernoga, Dariusz Kapuściak - Łukasz Łabuz (46 Przemysław Gromski), Jakub Młodziński, Jakub Nytko (46 Sebastian Bednarz), Szczepan Kołton - Konrad Wołoszyn (46 Filip Gądek), Przemysław Krupa.
Trener: Jarosław Będkowski.

Stosowano zmiany powrotne.


Komentarz

Seniorzy Wisły 11 lipca rozpoczęli letni okres przygotowawczy do ligowego sezonu. Treningi odbywają się trzy razy w tygodniu - poniedziałki, środy i piątki o godzinie 19.00 na stadionie. Wczoraj natomiast nasza drużyna rozegrała pierwszy sparing - wyjazdowo bez większych problemów pokonaliśmy A klasowy LUKS Skrzyszów.

Wszystko wskazuje na to, że do bramki Wisły po 10 latach wróci doświadczony Łukasz Ziętara, który w ostatnich sezonach grywał w A klasowym LZS Mędrzechowie. Dzisiaj wystąpił między słupkami, ale niewiele miał do roboty. Na dodatek treningi w Wiśle wznowił również 25-letni Filip Gądek, który ostatnio grał w naszej drużynie jeszcze jako junior. Dzisiaj pojawił się drugiej połowie meczu i zaliczył gola oraz dwie asysty. Po niemal półrocznej kontuzji do gry wrócił również Kamil Dynak oraz Konrad Wołoszyn, który rundę wiosenną poprzedniego sezonu spędził na wypożyczeniu w III-ligowej Wolanii Woli Rzędzińskiej.

Skład Wisły w sparingu z Skrzyszowem nie był optymalny, bo z różnych przyczyn zabrakło kilku innych naszych zawodników. Trener dał również szanse naszym juniorom, na boisku pojawił się Sebastian Bednarz, Przemysław Gromski czy bramkarz Jakub Szymański.

Spotkanie przebiegało pod nasze dyktando. Worek z bramkami otworzył Szczepan Kołton, który sprytnie wykorzystał długie podanie Kamila Dynaka. Później ładnym uderzeniem z dystansu popisał się Łukasz Łabuz, a do przerwy wynik na 0:3 ustalił Konrad Wołoszyn, który dobił strzał Przemysława Krupy.

W drugiej połowie Wisła dołożyła kolejne trzy trafienia. W 48 min wirtuozowsko akcje wykończył Jakub Młodziński i było 0:4. Kolejny gol był autorstwa wspomnianego wyżej Filipa Gądka, któremu asystował Jakub Nytko. Wynik ponownie ustalił Konrad Wołoszyn po akcji sam na sam.

Wisła kolejny sparing rozegrał już w piątek, kiedy tym razem zagra na własnym terenie z Radomyślanką Radomyśl Wielki, która występuje w dębickiej okręgówce. Początek spotkania o godzinie 19.00. (MS)

Inne sparingi V-ligowców

Iskra Tarnów - Dąbrovia Dąbr. Tarn. 0:10
KS Koszyce Wielkie - Łukovia Łukowa 3:4
Tuchovia Tuchów - KS Radlna 4:1
Rzemieślnik Pilzno - LKS Wietrzychowice 13:0
Metal Tarnów - Zorza Zaczarnie 4:3


Copyright © 1998-2018 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 2344798 (od 21.07.06); 0,017 s., IE, FF, O, G, S.