Ikar: 1-Dominik Tatarczuch - 4-Kewin Barwacz, 9-Jakub Ciombor, 2-Oliwier Cygan, 8-Jakub Duo, 10-Przemys3aw Glen, 6-Kacper Kaczówka, 17-Szymon Kobylecki, 16-Krystian Król, 5-Krystian Tomoo, 11-Rados3aw Warzecha.
13-Jakub Czosnyka, 15-Kacper Mro?ek, 7-Robert Trela.
Trener: Lukasz Czerkies.

Wis3a: 12-Micha3 Zaj1c - 2-Piotr Tabor, 15-Dominik Szafraniec, 9-S3awomir Chrab1szcz, 14-Hubert Adamczyk - 18-Wojciech Jaminski, 10-Damian Giza, 17-Bartosz Kuchnia, 16-Klaudiusz Kozio3 - 11-Kamil B3awat, 7-Marcin Sasiela.
Trener: Tomasz Zielinski.

Swoje przedostatnie mecze w tym sezonie rozegrali nasi trampkarze i m3odziki. Ci pierwsi po emocjonuj1cym widowisku w Odporyszowie rzutem na taome zapewnili sobie dzio trzy punkty. Natomiast m3odziki po zacietym meczu zremisowali bezbramkowo z Liskami, którzy s1 na trzecim miejscu w tabeli. Skorzysta3a na tym Termalica Bruk-Bet Nieciecza, która tym samym zapewni3a sobie awans do wy?szej ligi.

Trampkarze Wis3y grali dzio na bocznym boisku w Odporyszowie, bo g3ówne przechodzi odnowe. Spotkanie by3o wyrównane, ale po pierwszej po3owie skuteczniejsza by3a Wis3a, która prowadzi3a 0:2. Po przerwie strzela3y ju? obydwie dru?yny i po 50 minutach gry by3o ju? 1:3. Trampkarze Ikara nie poddawali sie - szybko strzelili kolejnego gola kontaktowego, a w 69 min po rzucie karnym uda3o im sie doprowadzia do remisu. Mimo to, m3odzi Wiolacy jeszcze w samej koncówce przechylili szale zwyciestwa na swoj1 strone. W doliczonym czasie gry do sytuacji sam na sam doszed3 Marcin Sasiela i umieoci3 pi3ke obok s3upka - 3:4! Zaraz po tym sedzia zakonczy3 mecz i nasi mogli sie cieszya z trzech punktów.

Ostatni mecz w tym sezonie trampkarze rozegraj1 za tydzien. Na swoim terenie podejm1 Czarnych Smegorzów. (MS)

Copyright © 1998-2014 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 1863205 (od 21.07.06); 0,031 s., IE, FF, O, G, S.