Wisła Szczucin
Wisła Szczucin - Victoria Czermin Zdjęcia

Wypowiedzi

Zapowiedź meczu

Ostatni sprawdzian i wznawiamy ligowe rozgrywki!


Wisła

Victoria

12.03.2016 (sobota),
godz. 15.00, Szczucin
SPARING
1:1 (0:0)

Bramki:
1-0 Przemysław Krupa 49
1-1 Victoria 90

Sędziował: Paweł Gmyrek (Żabno)

Wisła: Patryk Kuta - Marek Trójniak (55 Dawid Dubajka), Kamil Dynak (46 Tomasz Wnęk), Stanisław Dernoga, Kamil Bednarz (46 Dariusz Kapuściak) - Dawid Dynak (55 Mateusz Łabuz), Kamil Furgał, Krystian Bator (46 Jakub Musiał), Jakub Młodziński (46 Tomasz Zieliński) - Szczepan Kołton (46 Przemysław Krupa), Kacper Nytko (55 Łukasz Łabuz).
Trener: Jarosław Będkowski.

Stosowano zmiany powrotne.


Komentarz

Dzisiaj Wisła rozegrała swój ósmy i zarazem ostatni sparing w zimowym okresie przygotowawczym. Za tydzień już tylko liga - w Odporyszowie z tamtejszym Ikarem powalczymy już o punkty. Natomiast ostatnią drużyną, która testowała formę Wiślaków była ekipa Victorii Czermin, która w swojej lidze okręgowej zajmuję 4 miejsce w tabeli z pięciopunktową stratą do lidera. Spotkanie odbyło się na bocznym boisku przy Witosa.

Na stronie pisałem już wcześniej o sytuacji kadrowej naszej drużyny, która powinna wyglądać tak jak na dzisiejszym meczu. Dodatkowo treningi wznowił również Dawid Dubajka, który dzisiaj pojawił się na sparingu.

Samo spotkanie było bardzo zacięte i było widać, że obie drużyny są już w końcowej fazie okresu przygotowawczego. W tej twardej "wymianie ciosów" (momentami nawet dosłownie) gole zobaczyliśmy w drugiej połowie meczu. Najpierw na prowadzenie wyszła Wisła, gdy walkę o pozycje z obrońcą wygrał Przemysław Krupa i wbiegł z piłką w pole karne i pokonał doświadczonego Krzysztofa Petrykowskiego. Victoria miała kilka szans, by doprowadzić do remisu. Wykorzystała tą ostatnią, kiedy po składnej akcji w końcu wpakowali piłkę do bramki Wisły. (MS)

Inne sparingi V-ligowców

Olimpia Wojnicz - Tarnovia Tarnów 3:6
Unia Tarnów (juniorzy) - Dąbrovia Dąbr. Tarn. 1:0
Zorza Zaczarnie - FC Pawęzów 9:3 (w Lisiej Górze)
Łukovia Łukowa - Spartakus Radgoszcz 3:5
Ikar Odporyszów - Polan II Żabno 4:3
LKS Wietrzychowice - Radłovia Radłów 2:0
Tuchovia Tuchów - Victoria Koszyce M. 9:2


Copyright © 1998-2018 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 2502105 (od 21.07.06); 0,016 s., IE, FF, O, G, S.