Wisła Szczucin
Wisła Szczucin - Zorza Tempo Pacanów Zdjęcia

Wypowiedzi

Zapowiedź meczu

Dwa sparingi - sobota Radomyślanka, niedziela Tempo Pacanów.


Wisła

Tempo

06.03.2016 (niedziela),
godz. 11.00, Szczucin
SPARING
3:3 (3:1)

Bramki:
1-0 Jakub Musiał
1-1 Zorza
2-1 Kacper Nytko
3-1 Mateusz Łabuz
3-2 Zorza
3-3 Zorza

Sędziował: Karol Łuszcz (Żabno)

Wisła (I połowa): Patryk Kuta - Kamil Bednarz, Tomasz Wnęk, Szczepan Kołton, Jakub Młodziński (Dariusz Kapuściak) - Jakub Musiał (Łukasz Łabuz), Stanisław Dernoga, Kamil Furgał, Mateusz Łabuz - Dawid Dynak (Przemysław Krupa), Kacper Nytko.

Wisła (II połowa): Szymon Szydło - Patryk Motyka, Dariusz Wrona, Tomasz Struzik, Tomasz Mątwicki - Frederico Di Bella (Maksymilian Kot), Maciej Wójcik, Sebastian Bednarz, Przemysław Gromski - Jakub Szymański, Łukasz Wójcik.

Stosowano zmiany powrotne.


Komentarz

Podobnie, jak we wczorajszym sparingu z Radomyślanką, dzisiejsze spotkanie również kończy się remisem. Naszym rywalem była drużyna z Pacanowa, która występuje w świętokrzyskiej A klasie i zajmuję w niej 8 miejsce w tabeli. Za tydzień planujemy zagrać z Victorią Czermin, która gra w dębickiej okręgówce i będzie to ostatni sparing, bo już 20 marca w Odporyszowie zainaugurujemy ligową wiosnę.

Wisła dzisiaj wystąpiła w dwóch składach. W pierwsze połowie zagrali seniorzy i po ich bramkach Wisła prowadziła 3:1. W drugiej odsłonie meczu zobaczyliśmy już naszych juniorów. Dla nich był to już trzeci sparing. Wcześniej grali z juniorami młodszymi Termalici Bruk-Bet Nieciecza (remis 2:2) i juniorami Gryfu Mielec (przegrana 6:0). Nasi juniorzy ligowe zmagania wznawiają tydzień po seniorach, czyli 26 marca. (MS)

Inne sparingi V-ligowców

Tuchovia Tuchów - Tarnovia Tarnów 2:3
LKS Nowa Jastrząbka - Dąbrovia Dąbr. Tarn. 2:1
Pogoria Pogórska Wola - Zorza Zaczarnie 4:5
Łukovia Łukowa - LZS Luszowice 11:5
Ikar Odporyszów - Victoria Koszyce M. 3:1
Polan II Żabno - Olszynka Ołpiny 5:2
KS US Śmigno - Pogórze Pleśna (w Tarnowie)


Copyright © 1998-2018 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 2493090 (od 21.07.06); 0,047 s., IE, FF, O, G, S.