Wisła Szczucin
Wisła Szczucin - Radomyślanka Radomyśl Wielki Zdjęcia

Wypowiedzi

Zapowiedź meczu

Dwa sparingi - sobota Radomyślanka, niedziela Tempo Pacanów.


Wisła

Radomyślanka

05.03.2016 (sobota),
godz. 15.00, Szczucin
SPARING
2:2 (1:1)

Bramki:
1-0 Dawid Dynak 7
1-1 Piotr Grzanka 26
1-2 Dariusz Cholewa 56
2-2 Kacper Nytko 89

Sędziował: Karol Łuszcz (Żabno)

Wisła: Patryk Kuta - Marek Trójniak, Kamil Dynak, Stanisław Dernoga, Dariusz Kapuściak - Dawid Dynak (65 Mateusz Łabuz), Kamil Furgał (46 Jakub Musiał), Krystian Bator, Jakub Młodziński - Szczepan Kołton (65 Łukasz Łabuz), Kacper Nytko (46 Przemysław Krupa).
Trener: Jarosław Będkowski.

Radomyślanka: Bartosz Batko - Mateusz Dudek, Piotr Szydło, Mateusz Gruszka, Adam Grzanka, Damian Koza, Krystian Janeczek, Szymon Soboń, Piotr Grzanka, Paweł Pasieczyński, Tomasz Sosin.
Zagrali jeszcze: Grzegorz Świąder, Dariusz Cholewa, Krystian Koza, Tomasz Bednarz, Dominik Szydło, Wojciech Masłyk, Konrad Szydło, Dawid Chmiel.

Stosowano zmiany powrotne.


Komentarz

Dzisiaj na boisku bocznym odbył się już szósty sparing naszej Wisły w zimowym okresie przygotowawczym. Podejmowaliśmy przedstawiciela dębickiej okręgówki - Radomyślankę, która swoją rundę jesienną zakończyła na 6 miejscu w tabeli. Już jutro rozegramy sparing numer siedem - z Zorzą Tempo Pacanów z A klasy. Spotkanie odbędzie się w Szczucinie, o godzinie 11.00.

Więcej sytuacji podbramkowych miała ekipa Radomyślanki, ale nie potrafiła ich wykorzystać. Z kolei Wisła takich sytuacji... nie potrzebowała, by wyjść na prowadzenie. Bramkarz gości wyszedł poza swoje pole karne i wybił piłkę tak, że ta trafiła prosto pod nogi Dawida Dynaka, który z około 40 metrów przytomnie strzelił do praktycznie pustej bramki. Radomyślanka wyrównała w 26 min, a chwilę wcześniej zmarnowała rzut karny.

Zaraz po przerwie goście wyszli na prowadzenie, gdy po rzucie rożnym i zamieszaniu w polu karnym zawodnik Radomyślanki z najbliższej odległości skierował futbolówkę do bramki. Wisła - podobnie, jak tydzień temu - wyrównała w samej końcówce spotkania. Ładnym golem popisał się Kacper Nytko, który z 16 metrów trafił w okienko bramki i mecz zakończył się remisem. (MS)

Inne sparingi V-ligowców

Tuchovia Tuchów - Tarnovia Tarnów 2:3
LKS Nowa Jastrząbka - Dąbrovia Dąbr. Tarn.
Pogoria Pogórska Wola - Zorza Zaczarnie
Łukovia Łukowa - LZS Luszowice
Ikar Odporyszów - Victoria Koszyce M.
KS US Śmigno - Pogórze Pleśna (w Tarnowie)


Copyright © 1998-2018 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 2493092 (od 21.07.06); 0,029 s., IE, FF, O, G, S.