Wisła Szczucin
Wisła Szczucin - Olimpia Wojnicz Zdjęcia

Wypowiedzi

Zapowiedź meczu

Tym razem rywal z okręgówki tarnowskiej grupy I.


Wisła

Olimpia

27.02.2016 (sobota),
godz. 15.00, Szczucin
SPARING
2:2 (1:1)

Bramki:
0-1 Łukasz Kusion 18
1-1 Dawid Dynak 28
1-2 Jacek Malisz 51
2-2 Krystian Bator 88

Sędziował: Paweł Łachut (Żabno)

Wisła: Patryk Kuta - Tomasz Wnęk (46 Jakub Musiał), Kamil Dynak, Stanisław Dernoga, Marek Trójniak - Dawid Dynak (65 Mateusz Łabuz), Kamil Furgał, Krystian Bator (46 Przemysław Krupa), Jakub Młodziński - Szczepan Kołton (65 Łukasz Łabuz), Kacper Nytko.

Stosowano zmiany powrotne.


Komentarz

Na boisku bocznym w Szczucinie Wisła rozegrała kolejny sparingowy mecz. Przeciwnikiem była Olimpia Wojnicz, która również występuje w tarnowskiej okręgówce, tyle tylko, że w innej grupie, w której po rundzie jesiennej zajmuję 4 miejsce w tabeli. Za tydzień powinniśmy rozegrać aż dwa spotkania kontrolne - z Radomyślanką Radomyśl Wielki z V ligi oraz z Zorzą Tempo Pacanów z A klasy.

W składzie Wisły w końcu pojawił się Mateusz Łabuz - pytanie tylko, na jak długo? Na dodatek treningi w Wiśle wznowił również jego brat - Łukasz Łabuz, którego dzisiaj też zobaczyliśmy na boisku.

Od początku spotkania to Olimpia stwarzała lepsze wrażenie. Więcej miała z gry i z łatwością zapędzała się pod naszą bramkę. Efekt tego był taki, że po akcji z prawej strony piłka trafiła na około 14 metr do Łukasza Kusiona, który wiedział już co z nią zrobić i było 0:1. Poza tym w kilku jeszcze groźnych sytuacjach skórę Wiślakom ratował swoimi interwencjami Patryk Kuta. Mimo przewagi rywala, Wiśle udało się wyrównać, gdy wykorzystali jedną z nielicznych w tym okresie gry swoich akcji ofensywnych. Podanie Jakuba Młodzińskiego spożytkował Dawid Dynak i do przerwy było 1:1.

Zaraz po wznowieniu gry Olimpii udało się dopiąć swego, gdy po rzucie rożnym najwyżej do główki skoczył Jacek Malisz i skierował futbolówkę do bramki. Po tym golu gra nieco się wyrównała. Wisła doprowadziła do remisu rzutem na taśmę, gdy po kontrataku do sytuacji sam na sam doszedł Krystian Bator i precyzyjnym strzałem ustalił wynik spotkania na 2:2.

Dzisiaj sparing rozgrywali również nasi juniorzy, którzy o 12.30 podejmowali juniorów młodszych Termalici Bruk-Bet Nieciecza. Wynik spotkania taki sam, jak u seniorów - 2:2. Gole dla nas strzelili Maciej Wójcik oraz Sebastian Bednarz. (MS)

Inne sparingi V-ligowców

Igloopol Dębica - Tarnovia Tarnów 3:0
Tuchovia Tuchów - Termalica BB II Nieciecza 4:5
Dąbrovia Dąbr. Tarn. - Polan Żabno 1:4
Zorza Zaczarnie - KS US Śmigno 2:1 (w Tarnowie, na Iskrze)
LUKS Skrzyszów - Łukovia Łukowa 2:4
LKS Wietrzychowice - Ikar Odporyszów 4:2
Polan II Żabno - LUKS Wola Radłowska 2:0
Dunajec Zakliczyn - Victoria Koszyce M. 4:4
Pogórze Pleśna - Tuchovia II Tuchów
LKS Zgłobice - Zryw Wielka Wieś 5:2


Copyright © 1998-2018 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 2493093 (od 21.07.06); 0,018 s., IE, FF, O, G, S.