Wisła Szczucin
Wisła Szczucin - Termalica Bruk-Bet II Nieciecza Zdjęcia

Wypowiedzi

Zapowiedź meczu

W ten weekend dwa sparingi - sobota Skrzyszów, niedziela Nieciecza II.


Wisła

Termalica II

21.02.2016 (niedziela),
godz. 11.30, Szczucin
SPARING
4:2 (1:1)

Bramki:
0-1 Dominik Gorczyca 10
1-1 Kacper Nytko 42
2-1 Kacper Nytko 53
2-2 Termalica - po rożnym 58
3-2 Dawid Dynak 63
4-2 Dawid Dynak 75

Sędziował: Maciej Socha (Żabno)

Wisła: Patryk Kuta (65 Jakub Szymański) - Marek Trójniak, Kamil Dynak, Stanisław Dernoga, Kamil Bednarz (46 Dariusz Kapuściak) - Dawid Dynak, Tomasz Wnęk (46 Kamil Furgał), Krystian Bator (65 Sebastian Bednarz), Jakub Młodziński (46 Tomasz Zieliński) - Szczepan Kołton, Kacper Nytko.
Trener: Jarosław Będkowski.

Stosowano zmiany powrotne.


Komentarz

Intensywny weekend Wisła kończy zwycięstwem z rezerwami Termalici Bruk-Bet Nieciecza. Przypomnijmy, że wczoraj graliśmy również sparingowo z A klasowym LUKS Skrzyszów. Natomiast za tydzień planuje się mecz kontrolny z innym V-ligowcem - Olimpią Wojnicz, która po rundzie jesiennej zajmuje 4 miejsce w tarnowskiej okręgówce grupy I. Liga zbliża się wielkimi krokami, bo już za miesiąc wznowi swoje rozgrywki.

Sparingowe spotkanie pomiędzy Wisłą a Termalicą II mogło zaciekawić, bo po półmetku rozgrywek obie drużyny sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli i liczą się w walce o awans. I ten kto przybył na stadion oglądać mecz na pewno się nie zawiódł, bo na boisku bocznym w Szczucinie obie drużyny stworzyły zacięte, pełne zaangażowania i ostre widowisko, które okraszone było sześcioma golami. Momentami nawet za ostre, bo sędzia spotkania często musiał (w szczególności Wiślakom) studzić gorące głowy stosując kary indywidualne.

Sam wynik zmieniał się jak w kalejdoskopie. Na początku, to Termalica po prostopadłym podaniu i wykończeniu akcji przez Dominika Gorczyce wyszła na prowadzenie. Wisła zdołała wyrównać tuż przed przerwą, gdy ładnym strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego popisał się Kacper Nytko. Zaraz po przerwie napastnik Wisły dołożył kolejne trafienie, gdy po składnej akcji podał mu Szczepan Kołton. Jednak goście zdołali szybko odpowiedzieć, gdy z rzutu rożnego piłkę głową do siatki skierował zawodnik Termalici. Mimo to, ostatnie słowo - a nawet dwa słowa - należały do Wiślaków. Dwukrotnie po akcjach sam na sam na listę strzelców wpisał się Dawid Dynak i Wisła wygrała 4:2. (MS)

Inne sparingi V-ligowców

Tarnovia Tarnów - Dunajec Zakliczyn 3:3
Jadowniczanka - Dąbrovia odwołany (zły stan boiska po deszczu)
Zorza Zaczarnie - LKS Nowa Jastrząbka 1:3
Łukovia Ł. - LKS Ładna odwołany (zły stan boiska po deszczu)
Ikar Odporyszów - Dunajec Konary 6:2
LUKS Zalipie - Polan II Żabno 2:6
KS US Śmigno - Victoria Koszyce M. 2:8


Copyright © 1998-2018 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 2489927 (od 21.07.06); 0,016 s., IE, FF, O, G, S.