Wisła Szczucin
Wisła Szczucin - LUKS Skrzyszów Zdjęcia

Wypowiedzi

Zapowiedź meczu

W ten weekend dwa sparingi - sobota Skrzyszów, niedziela Nieciecza II.


Wisła

Skrzyszów

20.02.2016 (sobota),
godz. 14.30, Szczucin
SPARING
2:0 (2:0)

Bramki:
1-0 Kacper Nytko 3
2-0 Dawid Dynak 28

Sędziował: Karol Łuszcz (Żabno)

Wisła: Patryk Kuta (46 Jakub Szymański) - Marek Trójniak, Stanisław Dernoga, Kamil Bednarz (46 Kamil Dynak), Dariusz Kapuściak (46 Bartosz Pochroń) - Sebastian Bednarz, Tomasz Wnęk (46 Maciej Wójcik), Kamil Furgał (46 Krystian Bator), Dawid Dynak (46 Jakub Młodziński) - Szczepan Kołton (46 Bernard Patryjak), Kacper Nytko (75 Mateusz Giera).
Trener: Jarosław Będkowski.

Stosowano zmiany powrotne.


Komentarz

Wisła na swoim boisku bocznym rozegrała kolejny sparing. Tym razem, przeciwnikiem była drużyna LUKS Skrzyszów, która jeszcze w poprzednim sezonie grała w naszej okręgówce, a teraz zmaga się w tarnowskiej A klasie, w której zajmuję 4 miejsce w tabeli. Nie będzie to jedyny sprawdzian dla naszego zespołu w ten weekend, bowiem już jutro rozegramy sparing z Termalicą Bruk-Bet II Niecieczą. Spotkanie odbędzie się również w Szczucinie, o godzinie 11.30.

W składzie Wisły w końcu pojawił się Kamil Furgał, który już chwilę temu wrócił zagranicy. Trener Jarosław Będkowski ponownie testował naszych juniorów, tym razem szansę gry otrzymał m.in. Mateusz Giera.

Wisła już na samym początku otworzyła wynik spotkania, gdy podanie Dawida Dynaka wykorzystał Kacper Nytko. Dwadzieścia pięć minut później role się odwróciły, to Nytko podawał, a Dynak wykańczał akcje i nasi prowadzili już 2:0. Taki wynik nie uległ już zmianie i tym samym, Wisła odniosła zasłużone zwycięstwo.

Wisła nie zwalnia tempa w okresie przygotowawczym i już jutro rozegra kolejny sparing. Tyle tylko, że A klasowca zamienimy na Ekstraklasowca... No prawie, bo jak pisałem powyżej zagramy z rezerwami Termalici Bruk-Bet Nieciecza, które w ligowych rozgrywkach zajmują 3 miejsce w tabeli, czyli o oczko niżej niż my. (MS)

Inne sparingi V-ligowców

Tarnovia Tarnów - Dunajec Zakliczyn
Wisła Szczucin - Termalica BB II Nieciecza
Zorza Zaczarnie - LKS Nowa Jastrząbka
Łukovia Łukowa - LKS Ładna
Ikar Odporyszów - Dunajec Konary
Polan II Żabno - LUKS Zalipie
KS US Śmigno - Victoria Koszyce M.


Copyright © 1998-2018 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 2505034 (od 21.07.06); 0,016 s., IE, FF, O, G, S.