Wisła Szczucin
Wisła Szczucin - Czarnovia Czarna Zdjęcia

Wypowiedzi

Zapowiedź meczu

Kolejny sparing.


Wisła

Czarnovia

13.02.2016 (sobota),
godz. 15.00, Szczucin
SPARING
1:1 (0:0)

Bramki:
1-0 Dawid Dynak 54
1-1 Czarnovia 68

Sędziował: Karol Łuszcz (Żabno)

Wisła: Patryk Kuta (46 Jakub Szymański) - Dawid Dynak, Tomasz Wnęk (46 Dariusz Kołton), Kamil Bednarz, Dariusz Kapuściak - Szczepan Kołton (46 Stanisław Dernoga), Krystian Bator, Tomasz Zieliński (46 Maciej Wójcik), Jakub Młodziński (46 Sebastian Bednarz) - Przemysław Krupa (46 Kacper Nytko), Bernard Patryjak (46 Jakub Nytko).
Trener: Jarosław Będkowski.

Stosowano zmiany powrotne.


Komentarz

Dzisiaj Wisła rozegrała swój drugi zimowy sparing. Przy Witosa na boisku bocznym zremisowaliśmy 1:1 z Czarnovią - przedstawicielem dębickiej okręgówki, który po jesieni mocno zawodzi i zajmuję dopiero przedostatnie miejsce w tabeli. Za tydzień Wisła planuje rozegrać aż dwa sparingi - w sobotę z LUKS Skrzyszów, a w niedziele z rezerwami Termalici Bruk-Bet Nieciecza.

W porównaniu ze składem sprzed tygodnia, kiedy graliśmy sparingowo w Stopnicy, to dzisiaj z różnych przyczyn zabrakło: Kamila Dynaka, Marka Trójniaka, Bartosza Pochronia czy Jakuba Musiała. W zamian pojawili się ostatnio nieobecni: Przemysław Krupa oraz Kacper Nytko, którego przyszłość gry w naszym klubie - tak jak pisałem ostatnio - stoi jeszcze pod znakiem zapytania. Ponadto z drużyny juniorów, tym razem m.in. sprawdzany był dziś Maciej Wójcik.

Dzisiaj również na boisku pojawił się Tomasz Zieliński, który ostatnio występował w LZS Olesno, ale teraz wznowił treningi w Wiśle i wygląda na to, że ponownie wróci na "stare śmieci". W składzie pojawił się też Stanisław Dernoga i miejmy nadzieje, że nie był to tylko okazjonalny występ. Nie wiadomo jeszcze, jak będzie wyglądała sytuacja z grą Kamila Furgała czy Mateusza Łabuza.

Dzisiejszy wynik można chyba uznać za adekwatny do przebiegu gry. Zanim padły gole obie drużyny obijały słupki bramek, aż w końcu w 54 min Wisła wyszła na prowadzenie, kiedy kiks bramkarza wykorzystał Dawid Dynak. Czarnovia jednak szybko wyrównała, gdy zawodnik gości uderzeniem z dalszej odległości wsadził piłkę za kołnierz Jakubowi Szymańskiemu. (MS)

Inne sparingi V-ligowców

Tarnovia Tarnów - LKS Nowa Jastrząbka 1:2 (w Dębicy)
Termalica BB II Nieciecza - Wolania Wola Rz. 2:3 (10.02, w Mielcu)
Termalica BB II Nieciecza - Jadownicza Jadowniki
Rylovia Rylowa - Dąbrovia Dąbr. Tarn. 3:5
Iskra Tarnów - Zorza Zaczarnie 4:6
Polan II Żabno - Łukovia Łukowa 2:1
Ikar Odporyszów - Termalica BB Nieciecza (juniorzy)
LKS Wietrzychowice - LKS Ilkowcie 4:1
Dunajec Zb. Góra - LKS Koszyce Wielkie 2:5
LKS Ładna - Victoria Koszyce Małe 2:2
Unia Niedomice - Olimpia Bisk. Radł. odwołany (Unia nie zabrała składu)
Pogórze Pleśna - KS Radlna 1:6


Copyright © 1998-2018 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 2483104 (od 21.07.06); 0,016 s., IE, FF, O, G, S.