Widzów: 100

Orzeł: Damian Strach - Grochot (66 Sitko), R. Gądek, M. Kasprzyk, Małecki - Bukowiec (83 Kwinta), Świegoda (71 Majda), Surma, Węgrzyn (71 Dyga) - Przybycień, S. Kasprzyk.

Wisła: Łukasz Bebel - Piotr Kuter, Jarosław Będkowski, Robert Nowakowski - Tomasz Kopia, Dominik Kołton - Łukasz Sieczkowski (84 Jakub Gądek), Tomasz Kowal (86 Jacek Będkowski), Adam Majka - Marcin Kapel (56 Krystian Knaga), Michał Gądek.
Trener: Jerzy Smaś.

Wynik może sugerować spotkanie do jednej bramki, ale już zapis minutowy goli to wrażenie nie co burzy. I istotnie spotkanie było wyrównane, nawet to gospodarze byli częściej przy piłce i długimi okresami prowadzili grę.

Orzeł miał też sytuacje, ale albo piłka mijała bramkę, albo na posterunku meldował się Bebel. Stwierdzenie, że był pierwszoplanową postacią, byłoby wprost, ale rozegrał bardzo dobre spotkanie, powstrzymując między innymi Przybycienie, S. Kasprzyka czy Surmę (ładne uderzenie z dystansu).

Prowadzenie dała Wiśle kontra w 36 min. - Kowal przytomnie wbiegł między dwóch obrońców i strzałem po ziemi pokonał Stracha. Goście wygraną zapewnili sobie jednak dopiero w ostatnich dziesięciu minutach.

Gol na 0:2 to także efekt kontrataku, chociaż nie bezpośrednio. Natarcie szczucinian zakończyło się rzutem rożnym. Po centrze spod chorągiewki, bramkarz Orła nie opanował piłki, a Knaga z dwóch metrów wepchnął ją do siatki.

Po chwili odsłonięci gospodarze znów zostali skarceni. Tym razem kontrę wyprowadzoną ze środka pola sfinalizował M. Gądek.

Wynik ustalił już w przedłużonym czasie gry Majka, wykorzystując błąd stopera, który za krótko wybił piłkę. (DNIE - G. Krakowska)

Copyright © 1998-2023 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 5782494 (od 21.07.06); 0,078 s., IE, FF, O, G, S.