Wisła Szczucin
LZS Nieciecza - Wisła Szczucin Zdjęcia

Wypowiedzi

Zapowiedź meczu

Będzie dobrze.


Nieciecza

Wisła

11.08.2004
Nieciecza
1:1 (0:1)

Bramki:
1-0 Tomasz Zieliński 29
1-1 Piotr Kot 76 - karny

Sędziował: P. Mazur z Żabna
Żółte kartki: D. Bułat, Kucharski - Oleksy, Nowakowski, J. Będkowski.
Widzów: 200

Nieciecza: Dunajko – Dykas, Kot, Fijał (81 Bachanek, 83 Prażuch) – Pytka, Tomaszewski, Budzyński, Kucharski, Biesiada (46 D. Bułat) – Dudek, M. Krupa.

Wisła: Łukasz Bebel – Rafał Oleksy, Robert Nowakowski, Jarosław Będkowski, Krystian Knaga – Łukasz Sieczkowski, Łukasz Bielaszka (66 Marcin Kapel), Maciej Zaborowski, Michał Gądek – Paweł Tomaszowicz (61 Paweł Żaba), Tomasz Zieliński.
Trener: Jerzy Smaś.


Komentarz

W drugiej kolejce Wiśle Szczucin przyszło się zmierzyć, podobnie jak w pierwszej, także z beniaminkiem. Tym razem była to drużyna z Niecieczy, która w 1 kolejce sprawiła wielką niespodziankę pokonując w Tarnowie 0:2 Metal. Spotkanie z drużyną ze Szczucina poprzedziła ceremonia wręczenia pucharu dla klubu LZS Nieciecza za awans do V ligi.

Wisła od pierwszych minut narzuciła swój rytm gry. W 29 minucie Wisła po strzale z głowy Tomasza Zielińskiego prowadziła 0:1. Taki rezultat utrzymał się do końca pierwszej połowy. W drugiej części meczu swoje „przedstawienie” dał sędzia, który zagwizdał rzut karny za faul, który odbył się po za granicami pola karnego. Prezent od sędziego w 76 minucie pewnie wykorzystał Kot. W ostatnich 15 minutach spotkania wynik nie uległ zmianie. Remis na wyjeździe na pewno nie jest złym wynikiem, choć 3 punkty były bardzo blisko. (Mikołaj Strycharz)


Copyright © 1998-2020 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 3870836 (od 21.07.06); 0,078 s., IE, FF, O, G, S.