Skrzyszovia Skrzyszów - Wisła Szczucin Zdjęcia

Toffik - kibic Skrzyszovii:
Moje gratulacje. Szkoda, że tylko tyle wpadło, no ale cóż. W 2 minucie obrońca Skrzyszovii popełnił frajerski faul i zawodnik Wisły pewnie wykorzystał rzut karny. W 11 minucie padło wyrównanie za sprawą Radosława Piotrowskiego po bardzo ładnej i składnej akcji miejscowych. Po tym golu gra wyrównała się i gdy wydawało się że do przerwy wynik nie ulegnie zmianie padł drugi gol dość szczęśliwy dla gości. Po akcji gracza ze Szczucina i ograniu obrońcy stanął w sytuacji sam na sam z Dreweckim, ale góra był bramkarz miejscowych, niestety piłka odbiła się do góry i poprawka z "szczupaka" był skuteczna. Po przerwie dominowała już w zasadzie tylko Wisła, a gospodarze zniechęceni bagażem goli już nie zagrażali bramce przyjezdnych. Piękne bramki strzelali Lechowicz i Kowal. Lechowicz jedną z dwóch bramek strzelił w okienko zza pola karnego. A Kowal dwukrotnie strzelał pod poprzeczkę z około 20-25 metrów. Na nasze usprawiedliwienie można powiedzieć ze zagraliśmy w bardzo osłabionym składzie, bez podstawowych graczy T. Lisa (złamana noga w meczu z Ciężkowianką), studia M. Wójcikowski i B.Wójcikowski, kontuzja P. Kukla i wyjazd J. Proszowski i M. Proszowski.

Kolejne zwycięstwo Wisły? Pozdrowienia dla Toffika!