Orzeł Dębno - Wisła Szczucin Zdjęcia

Trampkarze Orła, w przeciwieństwie do starszych, dwa swoje mecze przegrali... Czy z Wisła też przegrają?

Czas gry: 2 x 30 min

Wisła: Patryk Kuta - Jakub Nytko, Karol Łuszcz, Arkadiusz Burak, Przemysław Klara - Stanisław Dernoga, Patryk Rusek, Dawid Czaplak, Bartosz Kupiec - Łukasz Łabuz, Krzysztof Krawczyk

Na zmiane wchodzili: Kilian Kamil, Adrian Kapałka, Wojciech Sypek, Dariusz Cygan, Sylwester Wójcik, Krystian Czaplak, Jakub Musiał.

Trampkarze młodsi po wysokim zwycięstwie z Okocimskim Brzesko w poprzedniej kolejce, pokazali również zawodnikom z Dębna gdzie jest ich miejsce w szeregu. Mecz toczył się pod dyktando Wiślaków, którzy swoją przewagę udokumentowali pięcioma bramkami.

Już na początku meczu zawodnik Orła zagrywa ręką w polu karnym, a Arkadiusz Burak pewnie zamienia "jedenastke" na gola. Parę minut później po dużym zamieszaniu przed bramką gospodarzy piłka pada pod nogi Bartosza Kupca, a ten bez wahania z bliskiej odległości pakuje futbolówkę do siatki. Dzięki dobrej grze bramkarza Orła, i odrobinie szczęścia do przerwy utrzymuje się wynik 0:2.

Druga połowa niczym nie różni się od pierwszej - Wisła dalej atakuje, a bramkarz gości, Patryk Kuta jest bezrobotny. W 50 min akcje nietypowo, bo uderzniem z kolanka kończy Sylwester Wójcik - 0:3. Po niewielkim upływie czasu Dawid Czaplak wykłada piłkę Krzysztofowi Krawczykowi, a ten zmusza bramkarza gospodarzy by po raz kolejny wyciągnął futbolówkę z siatki. Pod koniec meczu wynik na 0:5 ustala Wojciech Sypek. Rezultat mógł być wyższy, m. in. po ładnym uderzeniu Łukasza Łabuza w słupek w końcowych minutach. Trampkarze młodsi rozgromili Orzeł Dębno.

Copyright © 1998-2023 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 5784217 (od 21.07.06); 0,078 s., IE, FF, O, G, S.