Wisła Szczucin
Wolania Wola Rzędzińska - Wisła Szczucin Zdjęcia

Wypowiedzi

Roman Ciochoń, szkoleniowiec Wolanii:
- Wisłę widziałem podczas ligowego meczu w Niecieczy, graliśmy też z nią sparing. W tej sytuacji znałem dobrze wartość przeciwnika i wiedziałem co prezentuje. Przed meczem podzielałem więc opinię trenera gości, Jerzego Smasia, który mówił, że Wisła ma więcej punktów niż wskazuje na to jej gra. W spotkaniu tym uwidoczniła się pewna prawidłowość. Prawie wszystkie drużyny, które awansowały, w drugiej połowie dostają zadyszki. Nie są po prostu fizycznie przygotowane, aby walczyć przez 90 minut. Tak było i w tym meczu. W pierwszej połowie, Wisła się jeszcze w miarę trzymała, w drugiej z minuty na minutę uchodziło z niej jednak powietrze. W tej sytuacji co chwilę dochodziliśmy do sytuacji strzeleckich. Zdobyliśmy pięć bramek, a jeszcze z pięciu dobrych okazji nie wykorzystaliśmy. Wygrana 5-1 była więc dla gości najniższym wymiarem kary, gdyż z przebiegu gry i ilości stworzonych sytuacji, powinniśmy wygrać wyżej. Na pewno na podkreślenie zasługuje gra Grześka Jasiaka, który pokazał w tym meczu, że jest nietuzinkowym zawodnikiem. Nie w każdym meczu jest to widoczne, ale po tym, co pokazuje on na treningach nie jest to dla mnie żadne zaskoczenie.

Zapowiedź meczu

Kolejny trudny mecz na wyjeździe. Wolania faworytem.


Wolania

Wisła

24.09.06 (niedziela)
godz. 15.00, Wola Rzędzińska
5:1 (2:1)

Bramki:
1-0 Mirosław Kozioł 22
2-0 Marcin Gąsior 32
2-1 Piotr Kuter 39
3-1 Grzegorz Jasiak 49
4-1 Grzegorz Jasiak 70
5-1 Grzegorz Jasiak 80

Sędziował: R. Marciniak z Krakowa
Żółte kartki: Brożek - Jarosław Będkowski, Jędryk
Widzów: 250

Wolania: Łukasz Mikrut - Dominik Kaim, Mariusz Zych, Paweł Brożek, Łukasz Lesiak - Łukasz Drąg, Grzegorz Chudzikiewicz, Mirosław Kozioł (86 Łukasz Zając), Wojciech Roik (70 Tomasz Szalecki) - Grzegorz Jasiak, Marcin Gąsior (75 Paweł Kukuś).
Trener: Roman Ciochoń.

Wisła: Łukasz Ziętara - Piotr Kuter, Krystian Knaga, Jarosław Będkowski, Rafał Oleksy - Jacek Będkowski (78 Bartłomiej Strycharz), Szczepan Kołton, Maciej Jędryk, Przemysław Foder - Jakub Gądek, Adam Majka (80 Stanisław Łuszcz).
Trener: Jerzy Smaś.


Komentarz

Po 8 meczach Wisła miała stracone tylko cztery bramki. Niestety Wolania zaaplikowała naszym piłkarzom w dzisiejszym meczu tych goli aż pięć... Z różnych powodów nie zagrał Jerzy Smaś i Tomasz Kowal. Bramkę dla Wisły strzelił Piotr Kuter, który po wykonanym rzucie rożnym doszedł do strzału w polu karnym.


Copyright © 1998-2020 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 3565786 (od 21.07.06); 0,078 s., IE, FF, O, G, S.