Żółte kartki: Maciosek, Malec, Dobrowolski - Nowakowski, Zieliński

Tarnovia: Ogorzelec 4 - Malec 3, Juszczyk 4, Jarząb 2 - Minnich (20 Sroka 3), Maciosek 2, Dobrowolski 3, Pajor 3 (78 Wardzała), Cichoń 2 - Wolański 3, Surdel 3.

Wisła: Łukasz Bebel 5 - Piotr Kuter 5 (90 Marcin Kapel), Robert Nowakowski 6, Krystian Knaga 6, Rafał Oleksy 6 (78 Jerzy Micek) - Rafał Mikoś 6, Jarosław Będkowski 5, Jerzy Smaś 7, Tomasz Zieliński 6 - Paweł Żaba 6, Paweł Tomaszowicz 7 (84 Łukasz Sieczkowski).
Trener: Zenon Książek.

Dziennik Polski:
W zaległym meczu zdecydowanie lepszą drużyną byli piłkarze Wisły, którzy od początku przejęli inicjatywę. Goście prowadzenie mogli objąć już w 23 min, jednak Zieliński wykonując rzut karny podyktowany za zagranie piłki ręką przez Malca, posłał piłkę obok bramki. Kolejna groźna akcja Wisły zakończyła się już golem. Najpierw Żaba wykorzystując błąd Jarząba strzelił na bramkę, zaś próbujący wybić piłkę Malec trafił nią w nadbiegającego Tomaszowicza i było 0-1. Po chwili tarnowianie (Wolański) zdołali wprawdzie doprowadzić do wyrównania, jednak na więcej nie było ich już stać. Po przerwie na boisku niepodzielnie panowali bowiem szczucinianie. W 54 min po dośrodkowaniu J. Smasia Tomaszowicz "główką" pokonał Ogorzelca, zaś cztery minuty później piłkę odbitą przez bramkarza Tarnovii (po strzale Zielińskiego) Żaba dobił do pustej bramki. PIOTR PIETRAS

Copyright © 1998-2023 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 5782579 (od 21.07.06); 0,086 s., IE, FF, O, G, S.