Orkan Szczyrzyc - Wisła Szczucin Zdjęcia

Jerzy Smaś - grający trener Wisły Szczucin:
Był to bardzo ciężki mecz i do tego z grupy spotkań o 6 punktów. Orkan na swoim bardzo wąskim boisku jest bardzo niebezpiecznym rywalem. Większość piłek gospodarze "wrzucali" w pole karne i grali na tak zwaną "aferę", mocno nas naciskając. Mimo to w pierwszej połowie to nam udało się strzelić bramkę a do tego mieliśmy jeszcze 2-3 wyśmienite okazje na podwyższenie wyniku. Druga połowa to coraz większe ataki gospodarzy, ale nasz blok obronny spisywał się bardzo dobrze. Jeden z lepszych swoich występów w karierze zanotował Łukasz Bebel i między innymi dzięki jego wyśmienitym obronom wywieźliśmy z Szczyrzyc trzy punkty. Jestem bardzo zadowolony z wyniku w tym spotkaniu. Jak widać z meczu na mecz lepiej spisuje się nasz blok defensywny a w piłce chodzi o to aby strzelić więcej o jedną bramkę niż rywale, nam się to w niedzielę udało.

Artur Koza - asystent trenera Wisły Szczucin:
Po ubiegłotygodniowym zwycięstwie Orkana w Tarnowie z miejscową Unią zdecydowanym faworytem byli szczyrzyczanie. Pierwsza połowa meczu była wyrównana i nie wiadomo która ze stron doprowadzi do uzyskania prowadzenia. Bardzo dużo walki, w szczególności w środkowych rejonach boiska, sporo sytuacji zarówno pod jedną jak i pod drugą bramką a jedną z tych sytuacji wykorzystał Krzysiek Będkowski. Dzięki tej bramce szczucinianie w drugiej połowie bronili wyniku a zdecydowaną przewagę uzyskał zespół Orkana. Goście natomiast bronili się skutecznie i wynik nie uległ zmianie a 3 punkty pojechały do Szczucina.