Wisła: Łukasz Bebel 7 - Rafał Oleksy 5, Robert Nowakowski 6, Jarosław Będkowski 5, Krystian Knaga 5 - Krzysztof Będkowski (40 Tomasz Kowal 5), Łukasz Bielaszka 6 (90 Maciej Jędryk), Michał Gądek 5 (75 Łukasz Sieczkowski), Jerzy Smaś 6 - Paweł Żaba 6, Arkadiusz Kozaczka 6.
Trener: Jerzy Smaś.

Tarnovia: Petka 5 - Wężowicz 4, Gąsior 5, Minnich 6 (82 Kieroński), Malec 4 - Sadłoń 7, Dobrowolski 5 (65 Sroka), Ogar 6, Wardzała 4 (56 Masłoń) - Surdel 5 (75 Wolański), Maciosek 4.

Dziennik Polski:
Zespół ze Szczucina odniósł pierwsze zwycięstwo w historii swych występów w czwartej lidze. Wisła mogła objąć prowadzenie już w 4 min, ale Żaba przegrał pojedynek sam na sam z Petką. Druga połowa rozpoczęła się od dwóch sytuacji zmarnowanych przez Macioska, również w kolejnych minutach tarnowianie nie mogli znaleźć recepty na bramkarza Wisły. Tymczasem w 84 min gospodarze przejęli piłkę na środku boiska. Kozaczka przerzucił ją nad wychodzącym z bramki Petką, a Sieczkowski główką skierował ją do bramki. Dwie minuty później J. Smaś zagrał na prawą stronę do Żaby, ten wygrał biegowy pojedynek z Malcem i mając przed sobą tylko Petkę posłał piłkę w długi róg. (STM)

Tempo:
Tarnowianie, mimo że mecz z beniaminkiem rozpoczęli bardzo pewni siebie, to już w pierwszych minutach po błędach w defensywie powinni stracić dwa gole; mogą jednak podziękować Żabie, gdyż ten nie wykorzystał znakomitych okazji. Goście mogli rozstrzygnąć spotkanie na swoją korzyść między 58 a 70 minutą. Doskonałych sytuacji bramkowych nie wykorzystali jednak Maciosek, Minnich (obaj dwukrotnie), Masłoń i Ogar. Inna sprawa, że kapitalnymi interwencjami popisywał się wtedy bramkarz Wisły, Bebel. Niewykorzystane okazje zemściły się na tarnowianach w końcówce meczu, gdy po „główce" Sieczkowskiego i strzale Żaby oddanym z 10 metrów, bramkarz Tarnovii dwukrotnie musiał wyciągać piłkę z siatki. (PIĘT)