Wisła Szczucin

Skarb kibica 2009/10 - V liga Nowy Sącz - Tarnów

Bruk-Bet II Nieciecza

Adres: 33-240 Żabno, Nieciecza 150, tel. (0-14) 644-44-44.
Prezes: Danuta Witkowska.
Trener: Janusz Głowacki.
Kierownik drużyny: vacat.

Bramkarze: Mateusz Madejski (91), Jakub Niziołek (90).

Obrońcy: Dawid Borkowski (91), Krzysztof Budzyński (80), Tomasz Cielczyk (82), Dariusz Dykas (79), Andrzej Fijał (72), Jacek Krupa (86), Tomasz Krupa (78), Marek Madejski (73), Łukasz Skowron (89), Grzegorz Smolik (82).

Pomocnicy: Krzysztof Biedroński (84), Radosław Foder (84), Sławomir Kucharski (85), Tomasz Mikoś (73), Grzegorz Pytka (90), Lesław Pytka (87), Mateusz Skowron (90), Grzegorz Wnęk (89).

Napastnicy: Grzegorz Biedroński (85), Bartłomiej Borek (89), Marcin Krupa (79).

Przybyli: -

Ubyli: -

--------------------------------------------------------------------------------

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska

Adres: 33-200 Dąbrowa Tarnowska, ul. Sportowa 4, tel. (14) 642-26-89. 
Prezes: Wiesława Łapa.
Kierownik drużyny: Stanisław Aksamit.
Trener: Roman Mikołajczak.

Bramkarze: Sebastian Górka (93), Paweł Kądzielawa (89), Mariusz Nowak (92), Oskar Płaneta (89).

Obrońcy: Jakub Cielczyk (92), Michał Cielczyk (89), Adrian Kogut (91), Roman Mikołajczak (68), Ireneusz Minor (90), Marcin Miodowski (84), Damian Nowak (91), Mateusz Soja (89), Łukasz Trędota (83), Paweł Trzpit (73), Piotr Wróbel (89).

Pomocnicy: Marcin Białas (88), Bartosz Iwaniec (87), Krystian Kabała (93), Damian Kądzielawa (88), Marek Krzak (91), Marek Kułaga (85), Wojciech Laskowski (93), Kamil Mędala (91), Paweł Mroczkowski (90), Łukasz Pudełko (91), Mateusz Rzepka (91), Mariusz Siąkała (86), Marcin Wajdowicz (87).

Napastnicy: Michał Aksamit (91), Arkadiusz Chwałek (92), Maciej Czupryna (90), Marcin Kozicki (81), Artur Nowak (90), Paweł Ogara (85), Jakub Pacura (89), Dominik Wiśniowski (86).

Przybyli: grający trener Mikołajczak (Olimpia Wojnicz), D. Kądzielawa (Wolania Wola Żelichowska), Pacura (Olimpia Wojnicz), Wajdowicz (Olesno).

Ubyli: trener Jacek Ćwik (Polan Żabno), Adrian Czyż (Tuchovia Tuchów), Krzysztof Kijowski, Jarosław Tapa (Ikar Odporyszów).

--------------------------------------------------------------------------------

Dunajec Zakliczyn

Adres: 32-840 Zakliczyn, ul. Kamieniec, tel. (14) 665-21-33. 
Prezes: Jacek Soska.
Kierownik drużyny: Stanisław Skrzęta. 
Trener: Wacław Maciosek.

Bramkarze: Bartosz Grzesicki (91), Mateusz Ludwa (89), Krzysztof Malisz (74).

Obrońcy: Damian Falkowski (86), Dariusz Gwiżdż (90), Przemysław Libera (84), Wacław Maciosek (75), Bartosz Mazgaj (90), Łukasz Oświęcimski (83), Jakub Soból (90), Andrzej Świstak (87).

Pomocnicy: Dominik Cabała (90), Damian Jarosz (84), Paweł Kubik (88), Michał Nadolnik (87), Dawid Pietras (83), Jarosław Potok (86), Paweł Potok (81), Łukasz Steć (87).

Napastnicy: Tomasz Kubik (85), Michał Mastalerz (90), Maciej Motak (83), Michał Pasek (87), Wojciech Włodarczyk (92).

Przybyli: grający trener Maciosek (Polan Żabno), Cabała (Unia Tarnów), J. Potok (powrót z zagranicy).

Ubyli: Mateusz Martyka (kontuzja), Bogdan Mróz (nie wznowił treningów), Jacek Tokarczyk (Pogórze Gwoździec).

--------------------------------------------------------------------------------

Grybovia Grybów

Adres: Grunwaldzka 47, 33-330 Grybów. 
Prezes: Gruca Dariusz.
Kierownik drużyny:  
Trener: Arkadiusz Bałuszyński.

Bramkarze: Wojciech Goleniec (90), Adam Sus (91), Szymon Steckiewicz (91).

Obrońcy: Wiktor Durlak (83), Piotr Demaj (88), Daniel Kamiński (92), Marcin Krok (81), Daniel Petryła (92), Bartłmiej Olech (92), Dariusz Łukasik, Paweł Bernasiewicz.

Pomocnicy: Adam Radzik (87), Szymon Szczepanik (88), Szymon Gruca (92), Wojciech Sapalski (90), Mateusz Król (92), Jakub Damian (90), Dawid Obrzut (82), Janusz Skraba.

Napastnicy: Paweł Rysiewicz (86), Przemysław Janusz (91), Arkadiusz Bałuszyński (74), Artur Michalik (82), Paweł Michalik (83).

Przybyli: Rysiewicz (ULKS Korzenna), Janusza Skraba (powrót z wypożycznia z Dunajca NS), Marcin Krok (wznowił treningi).

Ubyli: Daniel Kmak (powrót do Kolejarza Stróże), Piotr Gryboś. 

--------------------------------------------------------------------------------

Łosoś Łososina Dolna

Adres: Bilsko 165, 33-314 Łososina Dolna, (18) 444-87-07. 
Prezes: Marek Połomski.
Kierownik drużyny:  
Trener: Leszek Kraczkiewicz.

Bramkarze: Sławomir Grzegorzak (90).

Obrońcy: Marek Grabczyk (75), Tomasz Grzybowski (90), Mateusz Gutowski (91), Sebastian Wójcik (79), Robert Pałka (93), Łukasz Krok, Bogusław Słomka (78).

Pomocnicy: Paweł Migacz (83), Łukasz Cetnarowski (91), Leszek Gołąb (74), Sebastian Olchawa, Andrzej Grabczyk (78), Przemysław Szkarłat (90), Mariusz Krok (92), Leszek Kraczkiewicz.

Napastnicy: Daniel Nowak (89), Mateusz Bednarek (90), Grzegorz Nowak (83), Robert Skirło (79).

Przybyli: A. Grabczyk (Limanovia Limanowa), Bednarek, Nowak, Grzybowski, Szkarłat (wychowankowie).

Ubyli: Jarosiński, Kulig, Wrona (studia), Szczepan Szkarłat (nie wznowił terningów). 

--------------------------------------------------------------------------------

Nowa Jastrząbka 

Adres: 33-151 Nowa Jastrząbka 34b, tel. 608-380-879, 506-861-460. 
Prezes: Janusz Starzyk.
Trener: Zbigniew Labok.
Kierownik drużyny: Adam Minorczyk.

Bramkarze: Józef Ogorzelec (67), Łukasz Potępa (88), Marek Starzec (93).

Obrońcy: Mateusz Baruch (89), Michał Janus (92), Paweł Janus (88), Andrzej Jaworski (69), Mateusz Minorczyk (88), Jakub Półkoszek (90), Sebastian Wężowicz (79).

Pomocnicy: Wojciech Janus (87), Marcin Kalisz (77), Patryk Karpiel (91), Mateusz Kaziród (87), Jakub Kordzikowski (89), Piotr Mucha (74).

Napastnicy: Mariusz Płaczek (79), Michał Półkoszek (89), Robert Tomala (79), Paweł Tomaszowicz (76), Andrzej Wałaszek (87), Paweł Żaba (80).

Przybyli: Kordzikowski, J. Półkoszek, M. Półkoszek (Wolania Wola Rzędzińska), Wałaszek (Łukovia Łukowa).

Ubyli: Andrzej Baruch (kontuzja), Michał Minorczyk (KSUS Śmigno), Grzegorz Ogorzelec (nie wznowił treningów).

--------------------------------------------------------------------------------

Orzeł Dębno 

Adres: 32-852 Dębno, Wola Dębińska 216, tel./fax (14) 665-87-03.
Prezes: Piotr Marecik. 
Trener: Marek Przeklasa.
Kierownik drużyny: Krzysztof Gurgul.

Bramkarze: Mikołaj Gurgul (83), Mateusz Pudełek (88), Paweł Urbański (90).

Obrońcy: Mariusz Gicala (92), Piotr Piotrowski (79), Krzysztof Smoleń (90), Jakub Wolnik (83), Łukasz Zapart (83), Piotr Zapart (76).

Pomocnicy: Sebastian Greń (92), Mateusz Gurgul (82), Mariusz Król (86), Przemysław Łazarz (86), Jakub Ogar (89), Krzysztof Pałka (81), Paweł Płaneta (91), Dominik Robak (87), Dominik Siemieniec (91).

Napastnicy: Paweł Bernady (79), Jacek Bodura (86), Łukasz Drużkowski (86), Rafał Gadziała (92), Adrian Gurgul (89), Piotr Ślusarczyk (89).

Przybyli: trener Przeklasa (Temida Złota), Ł. Zapart (Pogoń Biadoliny Radłowskie).

Ubyli: grający trener Robert Sakowicz (Jadowniczanka Jadowniki), Piotr Curyło, Ireneusz Gicala (nie wznowili treningów), Krzysztof Kołek (Rzozovia Rzozów).

--------------------------------------------------------------------------------

Polan Żabno 

Adres: 33-240 Żabno, ul. Św. Jana 1, tel. (0-14) 645-68-29.
Prezes: Tomasz Wróbel 
Trener: Jacek Ćwik.
Kierownik drużyny: Roman Oleksy. 

Bramkarze: Bartłomiej Brożek (90), Tomasz Kurpisz (84), Jakub Wiatr (84).

Obrońcy: Paweł Bojanowicz (91), Krzysztof Grabka (83), Bartosz Gubernat (91), Paweł Janik (89), Daniel Krzaczek (78), Mateusz Pudełko (86), Krzysztof Pytka (83), Grzegorz Solak (84), Artur Wstępnik (71

Pomocnicy: Dawid Kijowski (88), Michał Kijowski (86), Daniel Kurzawski (83), Marcin Mosio (89), Bartłomiej Motyka (90), Piotr Nogaś (88), Szymon Zieliński (86).

Napastnicy: Mateusz Bil (89), Marcin Daniel (90), Jakub Hołda (77), Wojciech Kruk (92), Sebastian Liro (91), Łukasz Pięciorek (88), Kamil Wróbel (92).

Przybyli: trener Ćwik (Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska).

Ubyli: trener Tomasz Kijowski, Łukasz Chrobak (Bobry-Bobrovia Bobrowniki Małe), Bartłomiej Kijowski (Mogilany), Paweł Konieczny (Wolania Wola Rzędzińska), Mirosław Łoś (Radłovia Radłów), Wacław Maciosek (Dunajec Zakliczyn), Patryk Marciniec (szuka klubu), Seweryn Nagórzański (Wietrzychowice), Grzegorz Pytel (nie wznowił treningów), Marcin Węgiel (do rezerw), Dominik Załęski (Unia Niedomice).

--------------------------------------------------------------------------------

Victoria Witowice Dolne 

Adres: 33-314 Witowice Dolne 96, tel. (0-18) 444-88-87.  
Prezes:
Trener: Stanisław Filas.
Kierownik drużyny:

Bramkarze: Zbigniew Orzeł (72).

Obrońcy: Mariusz Stawiarski, Marcin Foryś (81), Piotr Kudryk, Dariusz Rosiek (90), Mariusz Krawczyk (76), Kamil Pociecha.

Pomocnicy: Mariusz Sromek, Michał Bołoz (91), Dariusz Piwowar (87), Marcin Bryniak (83), Grzegorz Pawłowski (87), Damian Skórnóg, Wiesław Mrozowski, Marcin Orzechowski.

Napastnicy: Rafał Kudryk, Krzysztof Mikulec (91).

Przybyli: ?

Ubyli: ?

--------------------------------------------------------------------------------

Wisła Grobla

Adres: 32-709 Drwinia, boisko w Grobli, tel. 500-249-877.  
Prezes: Krzysztof Szwiec.
Trener: Wojciech Kujacz (jesień), Mariusz Krzywda (wiosna).
Kierownik drużyny: Stanisław Kalarus.

Bramkarze: Tomasz Kielan (85), Leszek Wielbłąd (78).  

Obrońcy: Marcin Krokosz (77), Grzegorz Mikler (91), Tadeusz Nizioł (77), Rafał Sarara (90), Paweł Tabor (86).

Pomocnicy: Michał Cienki (91), Tomasz Cygan (86), Paweł Kołodziej (92), Jarosław Krzyk (79), Sławomir Maślaniec (79), Marcin Pająk (89), Łukasz Śliwa (91), Tomasz Śliwa (87).

Napastnicy: Michał Kupiec (87), Mariusz Misa (85), Sławomir Siodlarz (79), Adrian Szczygieł (86).

Przybyli: Kupiec (Victoria Słomka), Nizioł (BKS Bochnia).

Ubyli: Marcin Jonak, Marcin Kula (nie wznowili treningów), Michał Leśniak (BKS Bochnia), Daniel Sikorski (Żubr Gawłówek).

--------------------------------------------------------------------------------

Wisła Szczucin

Adres: 33-230 Szczucin, ul. Witosa 5, tel. (14) 643-50-71, fax 643-62-15.
Prezes: Edmund Kupiec.
Trener: Jerzy Smaś.
Kierownik drużyny: Andrzej Orszulak.

Bramkarze: Łukasz Bebel (85), Daniel Liguz (88), Piotr Strycharz (92). 

Obrońcy: Jarosław Będkowski (79), Radosław Furgał (92), Marcin Kłagisz (88), Krystian Knaga (83), Dariusz Kołton (92), Piotr Kuter (85), Karol Miklasiński (92), Rafał Oleksy (79), Tomasz Pietras (92).

Pomocnicy: Sebastian Bator (93), Grzegorz Cholewa (78), Mateusz Garbacz (92), Marcin Kapel (87), Szczepan Kołton (89), Piotr Lechowicz (80), Jacek Łachut (79), Bartosz Pochroń (88).

Napastnicy: Mateusz Łabuz (92), Grzegorz Tabor (86), Tomasz Urban (80).

Przybyli: -

Ubyli: Łukasz Giza, Kamil Pietryka (nie wznowili treningów), Adam Majka, Tomasz Zieliński (Iskra Dąbrówki Breńskie), Jerzy Smaś (zakończył karierę), Mateusz Trędota (wyjazd za granicę).


Copyright © 1998-2018 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 2344613 (od 21.07.06); 0,016 s., IE, FF, O, G, S.