Wisła Szczucin

Skarb kibica 2008/09 - V liga Nowy Sącz - Tarnów

Barciczanka Barcice

Adres: 33-342 Barcice Dolne, tel. kom. 511-204-983.
Prezes: Paweł Cieślicki.
Trener: Bogusław Szczecina.
Kierownik drużyny: Andrzej Tokarczyk.

Bramkarze: Jacek Gumulak (89), Wiesław Olchawa (71).

Obrońcy: Marcin Gryźlak (85), Arkadiusz Klimczak (85), Jakub Miechurski (90), Mariusz Stawiarski (81), Robert Tokarczyk (90), Jacek Żabecki (76). 

Pomocnicy: Andrzej Dorula (66), Michał Dudzik (87), Grzegorz Gryźlak (85), Wacław Marczyk (81), Janusz Wąchała (89), Mariusz Wąchała (87).

Napastnicy: Michał Janik (87), Arkadiusz Kulpa (90), Dawid Tokarczyk (87), Wojciech Tokarczyk (89).

Przybyli: Kulpa (wychowanek), R. Tokarczyk, W. Tokarczyk (Sandecja), M. Wąchała (powrót z pobytu zagranicznego).

Ubyli: Krzysztof Bajdel (Jarmuta Szczawnica), Łukasz Fałowski i Piotr Kudryk (szukają klubu), Rafał Kudryk (Orkan Szczyrzyc), Rafał Liber (Dąbrovia Wielogłowy), Mateusz Majerski (nie podjął treningów), Szymon Mordarski i Daniel Wójcik (koniec wypożyczenia z Sandecji). 

--------------------------------------------------------------------------------

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska

Adres: 33-200 Dąbrowa Tarnowska, ul. Sportowa 4, tel. (14) 642-26-89. 
Prezes: Wiesława Łapa.
Kierownik drużyny: Stanisław Węc. 
Trener: Jacek Ćwik.

Bramkarze: Robert Antosz (71), Paweł Kądzielawa (88), Oskar Płaneta (89).

Obrońcy: Michał Cielczyk (89), Krzysztof Kijowski (85), Ireneusz Minor (90), Damian Nowak (91), Mateusz Soja (89), Łukasz Trędota (83), Piotr Wróbel (89). 

Pomocnicy: Marcin Białas (88), Bartosz Iwaniec (87), Marek Krzak (91), Kamil Mędala (91), Paweł Mroczkowski (90), Łukasz Pudełko (91), Mateusz Rzepka (91), Rafał Sawczyk (86), Mariusz Siąkała (86).

Napastnicy: Arkadiusz Chwałek (92), Maciej Czupryna (90), Marcin Kozicki (81), Paweł Mrozowski (87), Paweł Ogara (85), Dominik Wiśniowski (86).

Przybyli: Chwałek, M. Czupryna (Powiśle Bolesław), Kijowski (Ikar Odporyszów), Mędala, Rzepka (Victoria Szarwark), Mrozowski (Tarnovia Tarnów), Soja (SMS Kraków). 

Ubyli: Paweł Czupryna (Ava Grądy), Marcin Dzięgiel, Paweł Lubera (kontuzje).

--------------------------------------------------------------------------------

Dunajec Nowy Sącz

Adres: 33-300 Nowy Sącz, ul. Kościuszki 1, tel. kom. 509-643-266. 
Prezes: Andrzej Danek.
Kierownik drużyny: vacat.
Trener: Jacek Ruchała.

Bramkarze: Maciej Duda (91), Bartosz Molek (84), Paweł Sitarz (87). 

Obrońcy: Andrzej Bogdański (80), Paweł Czernecki (75), Mirosław Job (90), Grzegorz Kamiński (81), Marek Krerowicz (77), Rafał Niemiec (86), Tomasz Rosiek (89), Łukasz Schreiner (89), Krzysztof Słaby (89), Przemysław Stawiarz (87).

Pomocnicy: Rafał Danek (85), Michał Guzy (90), Marek Kotlarski (88), Artur Małek (78), Krystian Milski (91), Szymon Śmietana (90), Krzysztof Tomczak (86).

Napastnicy: Maksymilian Bomba (85), Sebastian Borkowski (78), Marcin Duda (91), Mariusz Dudek (88), Marcin Sochacki (88), Paweł Zygmunt (88).

Przybyli: trener Ruchała, Bomba (AKS Ujanowice), Kamiński (LKS Jodłownik), Małek (Dąbrovia Wielogłowy), Sochacki (Jordan Jordanów), Tomczak (Olimpia Pisarzowa).

Ubyli: trener Stanisław Ogorzały, Maciej Besbir (Glinik/Karpatia Gorlice), Krzysztof Bobak (Sokolica Krościenko), Dawid Cempa (Cieniawa), Tomasz Górka, Paweł Marszałek i Marcin Molek (nie podjęli treningów), Tomasz Łabędź (powrót do Witowa Mszana Górna).

--------------------------------------------------------------------------------

Dunajec Zakliczyn

Adres: 32-840 Zakliczyn, ul. Kamieniec, tel. (14) 665-21-33. 
Prezes: Jacek Soska.
Kierownik drużyny: Stanisław Skrzęta. 
Trener: Jerzy Soska.

Bramkarze: Bartosz Grzesicki (91), Mateusz Ludwa (89), Krzysztof Malisz (74).

Obrońcy: Dariusz Gwiżdż (90), Mateusz Martyka (84), Bartosz Mazgaj (90), Bogdan Mróz (78), Michał Nadolnik (87), Łukasz Oświęcimski (83), Andrzej Świstak (87).

Pomocnicy: Damian Falkowski (86), Damian Jarosz (84), Tomasz Klima (90), Przemysław Libera (84), Dawid Pietras (83), Paweł Potok (81), Łukasz Soska (90), Łukasz Steć (87).

Napastnicy: Dominik Cabała (90), Maciej Motak (83), Michał Paszek (87), Jacek Tokarczyk (69), Wojciech Włodarczyk (92).

Przybyli: nikt nie przybył.

Ubyli: Bartłomiej Ludwa, Kamil Miczek (Zryw Wielka Wieś).

--------------------------------------------------------------------------------

Gród Podegrodzie 

Adres: 33-386 Podegrodzie 55, tel. (0-18) 445-97-13. 
Prezes: Jan Dziedziak.
Trener: Henryk Potoniec
Kierownik drużyny: Lesław Smaga.

Bramkarze: Dariusz Konstanty (85), Marcin Łatka (85), Sebastian Reszko (92), Daniel Zaręba (90).

Obrońcy: Marek Fiut (71), Wojciech Konstanty (84), Piotr Majerski (88), Wojciech Podmański (89), Sławomir Potoczny (90), Bogdan Zgrzeblak (87), Kamil Zygmunt (91).

Pomocnicy: Roman Ciurka (83), Grzegorz Hamiga (79), Sebastian Mamala (84), Aleksander Mrzygłód (79), Tomasz Nowak (90), Paweł Wajda (84), Roman Węgrzyn (72), Krzysztof Zgrzeblak (89), Łukasz Zgrzeblak (88).

Napastnicy: Mateusz Bodziony (89), Rafał Knurowski (77), Tomasz Szczęsny (86), Arkadiusz Zieliński (92).

Przybyli: Fiut (powrót z Dąbrovii Wielogłowy), Nowak, Podmański, Reszko, Ł. Zgrzeblak, A. Zieliński, Zygmunt.

Ubyli: Zdzisław Ciuła, Tomasz Zgrzeblak, Łukasz Zieliński (nie podjęli treningów), Sylwester Krupa (koniec kariery).

--------------------------------------------------------------------------------

Helena Nowy Sącz 

Adres: 33-300 Nowy Sącz, ul. Klonowa 19, tel. kom. 607-951-567. 
Prezes: Władysław Janik. 
Trener: Wiesław Wójsik..
Kierownik drużyny: Wojciech Chronowski. 

Bramkarze: Przemysław Miłkowski (81), Bartłomiej Pasiut (90), Konrad Stefański (89).

Obrońcy: Sebastian Fryzowicz (82), Dominik Laskowski (90), Zbigniew Pawłowski (85), Bartłomiej Sadkiewicz (89), Rafał Serafin (84), Tomasz Stafin (79), Jarosław Zieliński (88).

Pomocnicy: Łukasz Chochorowski (88), Marcin Chronowski (84), Krzysztof Ciurka (88), Bartłomiej Gryzło (90), Artur Karkoszka (85), Jacek Klok (76), Mariusz Krzak (71), Łukasz Leśniak (85), Miłosz Michalik (88).

Napastnicy: Łukasz Filipek (77), Jacek Kuś (88), Mateusz Łagosz (87), Karol Nowak (87).

Przybyli: Gryzło i Laskowski (wychowankowie), Michalik (Sandecja), Miłkowski i Nowak (Olimpia Pisarzowa).

Ubyli: Dariusz Bodziony i Krzysztof Waśko (nie podjęli treningów), Marek Olszewski (Baszta Czchów).

--------------------------------------------------------------------------------

Olimpia Pisarzowa 

Adres: 34-654 Męcina, Pisarzowa 396, tel. kom. 694-324-860.
Prezes: Antoni Frączek.
Trener: Marian Tajduś.
Kierownik drużyny: Andrzej Malinowski.

Bramkarze: Michał Jawor (90), Krzysztof Kawula (82), Marcin Maćkiewicz (88).

Obrońcy: Dariusz Dudek (73), Sebastian Migacz (88), Tomasz Pawłowski (87), Mariusz Pazdur (81), Paweł Pociecha (85), Mariusz Sromek (77).

Pomocnicy: Krzysztof Babroń (91), Przemysław Olech (88), Piotr Pajda (80), Damian Pazdur (82), Dawid Potoczek (88), Dariusz Pustułka (87), Bartłomiej Szabla (82), Daniel Szewczyk (81), Adam Tumidaj (83).

Napastnicy: Paweł Pachota (81), Jan Rusin (84), Michał Wolanin (88), Mateusz Raczek (90).

Przybyli: trener Tajduś, Babroń (LKS Mordarka), Dudek (Limanovia), Jawor (Dunajec Nowy Sącz), Kawula (KS Tymbark), Maćkiewicz (powrót po karencji), Pachota (Orkan Szczyrzyc), M. Pazdur i D. Pazdur, Pociecha (wszyscy LKS Jodłownik), Szewczyk (Sokół Słopnice).

Ubyli: trener Jacek Ruchała, Bartłomiej Jabłoński (nie podjął treningów), Przemysław Miłkowski i Karol Nowak (obydwaj Helena Nowy Sącz), Krzysztof Tomczak (powrót do Dunajca Nowy Sącz), Jakub Sowa (studia wyższe).

--------------------------------------------------------------------------------

Olimpia Wojnicz 

Adres: 32-830 Wojnicz, ul. Warszawska 43, tel. (14) 679-03-11. 
Prezes: Tadeusz Hajdo.
Trener: Roman Mikołajczak.
Kierownik drużyny: Jarosław Grajewski.

Bramkarze:  Paweł Stefański (89), Kacper Zapała (88). 

Obrońcy: Bartłomiej Gleń (85), Marcin Góral (77), Marek Kowalik (86), Roman Mikołajczak (68), Dariusz Morys (79), Andrzej Pabian (73), Paweł Zając (88).

Pomocnicy: Marcin Duda (90), Mateusz Gołąb (83), Bartosz Janicki (87), Mariusz Janicki (87), Łukasz Kusion (87), Marek Michałek (85), Konrad Migoń (88), Krzysztof Szczupak (90), Maciej Wiśnicki (69).

Napastnicy: Jakub Czernecki (88), Dawid Kusion (92), Artur Niemczyk (88), Sebastian Nosek (80), Jakub Pacura (89), Dariusz Wardzała (81), Paweł Żaba (80).

Przybyli: Kowalik (Radłovia Radłów), Pabian (Orzeł Dębno), Pacura, Żaba (Unia Tarnów), Stefański (Dunajec Mikołajowice), Szczupak (Arkadia Olszyny).

Ubyli: Jerzy Gromadzki (Metal Tarnów), Mateusz Malisz, Konrad Sznajder (Rylovia Rylowa), Paweł Michałek (Dunajec Mikołajowice), Przemysław Setlak (Błękitni Tarnów).

--------------------------------------------------------------------------------

Orzeł Dębno 

Adres: 32-852 Dębno, Wola Dębińska 216, tel./fax (14) 665-87-03. 
Prezes: Piotr Marecki. 
Trener: Robert Sakowicz.
Kierownik drużyny: Krzysztof Gurgul.

Bramkarze: Mikołaj Gurgul (83), Mateusz Pudełek (88), Paweł Urbański (90). 

Obrońcy: Paweł Bernady (79), Piotr Curyło (90), Krzysztof Kołek (89), Piotr Piotrowski (79), Robert Sakowicz (72), Jakub Wolnik (83), Piotr Zapart (76).

Pomocnicy: Ireneusz Gicala (87), Mateusz Gurgul (82), Mariusz Król (86), Przemysław Łazarz (86), Jakub Ogar (89), Krzysztof Pałka (81), Marcin Pałka (85), Dominik Robak (87), Dominik Siemieniec (91).

Napastnicy: Łukasz Drużkowski (86), Rafał Gadziała (92), Adrian Gurgul (89), Bartłomiej Hebda (87), Sławomir Kural (91), Piotr Ślusarczyk (89).

Przybyli: Drużkowski (Okocimski Brzesko), M. Pałka (Temida Złota).

Ubyli: Jacek Bodura (kontuzja), Arkadiusz Gurgul (Rylovia Rylowa), Marek Małysa (Iskra Łęki), Andrzej Pabian (Olimpia Wojnicz), Marcin Plesiński (Start Biadoliny Szlacheckie), Patryk Tomczyk (Sokół Maszkienice).

--------------------------------------------------------------------------------

Skalink/Bogdański Kamionka Wielka

Adres: 33-300 Nowy Sącz, ul. Sucharskiego 21/27, tel. (0-18) 441-17-83 oraz tel. kom. 502-923-81. 
Prezes: Jan Michalik. 
Trener: Janusz Pawlik.
Kierownik drużyny: Marian Dominik. 

Bramkarze: Dawid Cisowski (84), Daniel Dziubanowski (91). 

Obrońcy: Jan Bogdański (69), Lesław Chełmecki (74), Marcin Michalik (85), Tomasz Stojda (86), Mariusz Uryga (88), Krzysztof Zaryczny (77).

Pomocnicy: Adam Bajdel (90), Dariusz Bomba (90), Marek Chochla (90), Władysław Fyda (90), Wiktor Kiełbasa (90), Michał Kłębczyk (89), Mariusz Ziobrowski (79).

Napastnicy: Michał Olszewski (89), Mateusz Pazgan (86), Bartłomiej Wysocki (90), Łukasz Znamirowski (85).

Przybyli: Bajdel (Zabełcze Nowy Sącz), Bomba, Kiełbasa, Wysocki (wszyscy wychowankowie).

Ubyli: Jakub Griński (nie podjął treningów), Adrian Michalik (Królovia Królowa Górna), Artur Michalik, Sławomir Michalik, Dawid Ogórek (wszyscy Limanovia).

--------------------------------------------------------------------------------

Uście Gorlickie

Adres: 38-315 Uście Gorlickie 212, tel. (0-18) 351-60-72 oraz tel. kom. 600-108-801. 
Prezes i kierownik drużyny: Andrzej Gruszczyński. 
Trener: Grzegorz Matuszyk.

Bramkarze: Artur Matuszyk (76), Krzysztof Mituś (86). 

Obrońcy: Sławomir Gruszczyński (79), Jacek Matuszyk (80), Rafał Matuszyk (78), Wojciech Matuszyk (84), Bartłomiej Radzik (90), Piotr Turek (87).

Pomocnicy: Sebastian Czechowicz (88), Grzegorz Matuszyk (82), Mariusz Matuszyk (84), Tomasz Matuszyk (86), Kamil Ogiela (88).

Napastnicy: Adam Długoń (89), Arkadiusz Dutka (85), Grzegorz Gruszczyński (78), Kamil Niemasik (89), Piotr Wolak (89).

Przybyli: Czechowicz (Moduł Zagórzany), Ogiela (LKS Hańczowa), Radzik (wychowanek).

Ubyli: Witold Bożek i Adam Haluch (nie podjęli treningów), Roman Rachel (LKS Kobylanka).

--------------------------------------------------------------------------------

Watra Białka Tatrzańska 

Adres: 34-405 Białka Tatrzańska, ul. Białka Środkowa 151, tel. kom. 663-110-924. 
Prezes: Andrzej Rabiański. 
Trener: Stanisław Strama.
Kierownik drużyny: Taduesz Towarnicki.

Bramkarze: Rafał Bury (74), Łukasz Gędłek (82), Grzegorz Marcisz (91).

Obrońcy: Arkadiusz Dudek (73), Rafał Kostrzewa (92), Krzysztof Kubicz (83), Krzysztof Łętowski (91), Paweł Rabiański (77), Maciej Siuta (79), Stanisław Strama (76), Grzegorz Wilk (90), Janusz Zygmuntowicz (85).

Pomocnicy: Robert Dziubasik (92), Andrzej Gogola (88), Marcin Król (91), Rafał Kuchta (80), Paweł Łojek (86), Andrzej Rabiański (75).

Napastnicy: Łukasz Remiasz (89), Wojciech Zagata (82).

Przybyli: Kostrzewa (wychowanek), Król i Łojek (Wiatr Ludźmierz), Zygmuntowicz (Skałka Trybsz).

Ubyli: Piotr Dziubasik (nie podjął treningów), Paweł Janasik (Dunajec Ostrowsko), Maciej Kubicki (studia wyższe), Arkadiusz Plewa (Skalni Zaskale), Wojciech Siuta (koniec kariery), Paweł Węglarczyk (kontuzja).

--------------------------------------------------------------------------------

Wisła Grobla

Adres: 32-709 Drwinia, boisko w Grobli, tel. 500-249-877. 
Prezes: Stanisław Odrobina.
Trener: Marcin Krokosz.
Kierownik drużyny: Stanisław Kalarus.

Bramkarze: Jakub Mikulski (87), Włodzimierz Tabor (58). 

Obrońcy: Jakub Grabias (86), Marcin Jonak (84), Marcin Krokosz (77), Marcin Kula (89), Grzegorz Mikler (91), Rafał Sarara (90), Paweł Tabor (86).

Pomocnicy: Sławomir Maślaniec (79), Marcin Pająk (89), Tomasz Rachwał (80), Daniel Sikorski (88), Łukasz Śliwa (91), Tomasz Śliwa (87).

Napastnicy: Michał Leśniak (84), Mariusz Misa (85), Sławomir Siodlarz (79), Adrian Szczygieł (86).

Przybyli: Jonak (Victoria Słomka), Misa, Rachwał, Sikorski (Żubr Gawłówek), Szczygieł (Szreniawa Nowy Wiśnicz).

Ubyli: Marek Budka (Złomex Branice), Łukasz Gadawski (Wisła Nowy Korczyn), Dominik Hanusiak (Nadwiślanka Nowe Brzesko), Marcin Leśniak (zrezygnował z gry), Abdel Kader Thabet (wyjazd za granicę).

--------------------------------------------------------------------------------

Wisła Szczucin

Adres: 33-230 Szczucin, ul. Witosa 5, tel. (14) 643-50-71, fax 643-62-15.
Prezes: Edmund Kupiec.
Trener (grający): Jerzy Smaś.
Kierownik drużyny: Andrzej Orszulak.

Bramkarze: Łukasz Bebel (85), Daniel Liguz (88), Paweł Rysak (83), Piotr Strycharz (92).

Obrońcy: Jarosław Będkowski (79), Marcin Kłagisz (88), Piotr Kuter (85), Bartosz Pochroń (88), Robert Nowakowski (74), Rafał Oleksy (79), Damian Rendak (89).

Pomocnicy: Łukasz Giza (90), Marcin Kapel (87), Krystian Knaga (83), Szczepan Kołton (89), Stanisław Łuszcz (89), Adrian Mróz (90), Piotr Lechowicz (80), Kamil Pietryka (90), Jerzy Smaś (70), Grzegorz Tabor (86).

Napastnicy: Radosław Furgał (92), Mateusz Garbacz (92), Tomasz Kowal (80), Mateusz Łabuz (92), Adam Majka (86), Tomasz Urban (80), Tomasz Zieliński (82).

Przybyli: Lechowicz (Brzezówka), Nowakowski (wznowił treningi), Rysak (Kłos Słupiec). 

Ubyli: Przemysław Pochroń, Jakub Warzecha (Kłos Słupiec), Łukasz Ziętara (wyjazd za granicę). 

--------------------------------------------------------------------------------

Wolania Wola Rzędzińska

Adres: 33-150 Wola Rzędzińska 495, tel. 679-25-21.
Prezes: Józef Sztorc.
Trener: Roman Ciochoń.
Kierownik drużyny: Artur Gąciarz.

Bramkarze: Marcin Budzyński (78), Arkadiusz Czarnik (88), Łukasz Mikrut (80).

Obrońcy: Waldemar Chudzikiewicz (82), Tomasz Juszczyk (77), Dominik Kaim (80), Tomasz Malec (74), Dominik Świątek (89), Jakub Tadel (88), Łukasz Zając (88).

Pomocnicy: Maciej Bryg (89), Dawid Czarnik (90), Łukasz Drąg (80), Mirosław Kozioł (75), Piotr Kwarciński (88), Wojciech Roik (87), Tomasz Szalecki (88).

Napastnicy: Piotr Brożek (74), Marcin Gąsior (70), Grzegorz Jasiak (75), Jakub Kordzikowski (89), Mateusz Korman (88), Michał Półkoszek (89), Dariusz Wawrzon (86).

Przybyli: Budzyński (Nowa Jastrząbka), Gąsior (Rzemieślnik Pilzno), Malec (Tuchovia Tuchów).

Ubyli: Daniel Wicher (zrezygnował z gry), Mariusz Zych (kontuzja).

--------------------------------------------------------------------------------

Victoria Bau Gips Witowice Dolne

Adres: 33-314 Witowice Dolne 96, tel. (0-18) 444-88-87.
Prezes: Andrzej Pabiś.
Trener: Bogusław Bogus. 
Kierownik drużyny: Antoni Kowalik. 

Bramkarze: Zbigniew Orzeł (72), Damian Saratowicz (89).

Obrońcy: Marcin Bryniak (83), Marcin Foryś (81), Paweł Gargula (90), Łukasz Hajduk (90), Tomasz Jakubczyk (81), Jarosław Kafel (90), Mariusz Krawczyk (76), Jakub Kurzydło (89), Kamil Leś (88), Mateusz Maciaś (89), Dariusz Rosiek (90).

Pomocnicy: Dawid Augustyn (88), Michał Bołoz (91), Tomasz Bomba (90), Mateusz Cetnarowski (85), Marcin Karpiel (89), Mateusz Olchawa (87), Grzegorz Pawłowski (87), Dariusz Piwowar (87), Piotr Wrona (89).

Napastnicy: Dawid Bryniak (89), Mateusz Grobarczyk (90), Dariusz Kmiecik (85), Krzysztof Mikulec (91), Adam Pawłowski (89).

Przybyli: Krawczyk (LKS Jodłownik).

Ubyli: Adrian Dąbrowski, Sebastian Kulig, Krzysztof Orzeł, Zbigniew Pasionek i Piotr Sołtys (nie podjęli treningów), Marcin Manelski ( Uszew), Marcin Orzechowski (Zawisza Rożnów), Grzegorz Świerad (Jedność Nowy Sącz).


Copyright © 1998-2020 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 3759860 (od 21.07.06); 0,094 s., IE, FF, O, G, S.